DENIOS Sp z.o.o
ul. Słoneczna 26
05-816 Michałowice

Tel.: 22 279 40 00
Fax: 22 279 40 01
E-Mail: info@denios.pl
Internet: www.denios.pl

Stalowe magazyny materiałów niebezpiecznych SteelSafe od DENIOS

Z nową linią SteelSafe DENIOS łączy teraz pod jednym dachem wszystkie stalowe magazyny materiałów niebezpiecznych. Jednocześnie rozszerza swoją bogatą ofertę o dwa nowe produkty. Podczas gdy wcześniej można było przechowywać małe pojemniki i do 4 beczek, dwa nowe warianty mieszczą obecnie do 2 IBC.

Magazyny materiałów niebezpiecznych SteelSafe do bezpiecznego i ekonomicznego składowania

Składowanie substancji niebezpiecznych zgodnie z przepisami prawa stanowi wyzwanie dla firmy, ponieważ przestrzeń dostępną w przedsiębiorstwie należy wykorzystywać w sposób jak najbardziej efektywny. Dowiedzcie się tutaj, jak możecie Państwo bezpiecznie i ekonomicznie składować materiały niebezpieczne za pomocą magazynów materiałów niebezpiecznych SteelSafe od DENIOS.

Oszczędzaj miejsca i zyskaj powierzchne produkcyjne

Najcenniejszą rzeczą w przedsiębiorstwie jest przestrzeń produkcyjna. Ważne jest, aby jak najefektywniej wykorzystać dostępną przestrzeń i nie tracić jej na przechowywanie. Magazyny materiałów niebezpiecznych SteelSafe od DENIOS nadają się do ustawienia na zewnątrz i tworzą w ten sposób więcej miejsca na działalność dodającą wartości w budynku przedsiębiorstwa. W szczególności ciecze łatwopalne mogą być przechowywane na zewnątrz w sposób szczególnie ekonomiczny, a ochrona przeciwpożarowa może być łatwo i tanio przestrzegana dzięki zastosowaniu bezpiecznych odległości.

Twórz krótkie drogi i pracuj efektywniej

Zdecentralizowane przechowywanie substancji niebezpiecznych zapewnia bezpieczną, wydajną i ekonomiczną pracę w Twojej firmie. Magazyny materiałów niebezpiecznych SteelSafe od DENIOS mogą Państwo umieścić dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Na przykład w pobliżu miejsca pracy w pomieszczeniach zamkniętych. Krótkie spacery przynoszą korzyści, a tym samym zwiększają wydajność pracy. I bezpieczeństwo, ponieważ omija się szlaki komunikacyjne.

Oszczędzaj koszty i zwiększaj funkcjonalność

Magazyny materiałów niebezpiecznych SteelSafe od DENIOS są korzystną cenowo, elastyczną i wydajną alternatywą dla bezpiecznego składowania małych ilości dużych pojemników. Na przykład, aby w nieskomplikowany sposób zgodny z prawem zwiększyć pojemność magazynową firmy. Ponieważ nasze magazyny materiałów niebezpiecznych SteelSafe są dostarczane już zmontowane można z nich od razu korzystać.

Whitepaper "3 strategie ekonomicznego magazynowania substancji niebezpiecznych

W naszym bezpłatnym whitepaper nasz ekspert Gertjan Frick wyjaśnia, jak dzięki magazynom materiałów niebezpiecznych SteelSafe od DENIOS mogą Państwo osiągnąć większą wartość dodaną.

Na 5 stronach dowiesz się, jak realizować nie tylko czynniki związane z bezpieczeństwem, ale także optymalne wykorzystanie przestrzeni i efektywny przepływ pracy w magazynie substancji niebezpiecznych - oraz jak reagować na problemy związane z magazynowaniem w sposób zgodny z prawem, a jednocześnie elastyczny i opłacalny.

NOWOŚĆ: Magazyn materiałów niebezpiecznych SteelSafe z żaluzją oszczędzającą miejsce

Dzięki czterem nowym modelom do składowania beczek lub małych pojemników DENIOS rozszerzył dla Państwa bogatą ofertę magazynów materiałów niebezpiecznych SteelSafe. Zajmujące wyjątkowo mało miejsca żaluzje oferują dodatkowe korzyści przestrzenne. Oznacza to jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Magazyn materiałów niebezpiecznych SteelSafe D2 dla małych pojemników

Ze stalową półką do przechowywania małych pojemników.

Magazyn materiałów niebezpiecznych SteelSafe D2 na 2 beczki

Do umieszczenia dwóch beczek po 200 l bezpośrednio na ruszcie lub na europalecie.

Magazyn materiałów niebezpiecznych SteelSafe D4 dla małych pojemników

Ze stalową półką do przechowywania małych pojemników.

Magazyn materiałów niebezpiecznych SteelSafe D4 na 4 beczki

Do umieszczenia czterech beczek po 200 l bezpośrednio na ruszcie lub na europalecie.

Różnorodność SteelSafe - odpowiedni magazyn dla każdego zastosowania

Magazyny materiałów niebezpiecznych SteelSafe są dostępne w wielu różnych modelach i wariantach wyposażenia, z pojemnościami składowania dla małych pojemników, do 8 beczek lub do 2 IBC, w zależności od potrzeb. Wytrzymałe stalowe magazyny są odpowiednie do przechowywania substancji wszystkich klas zagrożenia wód oraz do pasywnego przechowywania cieczy łatwopalnych. Mogą być instalowane wewnątrz i na zewnątrz budynków, a także w strefach zagrożonych wybuchem, pod warunkiem zapewnienia odpowiedniej wentylacji i uziemienia. Magazyny substancji niebezpiecznych SteelSafe są otwierane od spodu, zamykane na klucz, malowane proszkowo i mają wszechstronne zastosowanie dzięki różnym opcjom wyposażenia, takim jak pokrywy, drzwi skrzydłowe lub drzwi zasuwane.

Magazyny materiałów niebezpiecznych SteelSafe dla pojemników IBC

Dzięki dwóm nowym modelom do składowania jednego lub dwóch IBC DENIOS rozszerzył dla Państwa swój bogaty program magazynów materiałów niebezpiecznych SteelSafe. Od tej chwili możesz korzystać z wyjątkowych zalet, jakie oferuje magazyn materiałów niebezpiecznych SteelSafe do bezpiecznego i ekonomicznego składowania materiałów niebezpiecznych.

SteelSafe Magazyn Materiałów Niebezpiecznych C

 • Z drzwiami, do umieszczania 1 pojemnika IBC o pojemności 1000 litrów lub 4 beczek o pojemności 200 litrów wprost na kracie lub na palecie chemicznej

 • Do przepisowego składowania materiałów wszystkich klas zagrożenia wód oraz do pasywnego składowania cieczy zapalnych (H224-226)

 • Stabilna konstrukcja z blachy stalowej pokryta wysokogatunkowym lakierem proszkowym dla optymalnej ochrony przed korozją

 • Zintegrowana wanna wychwytowa z wyjmowaną kratą cynkowaną jako powierzchnią odstawczą

SteelSafe Magazyn Materiałów Niebezpiecznych 2C

 • Z drzwiami zasuwanymi, do składowania 2 pojemników IBC o pojemności 1000 litrów lub 2 x 4 beczki o pojemności 200 litrów na palecie chemicznej

 • Do przepisowego składowania materiałów wszystkich klas zagrożenia wód oraz do pasywnego składowania cieczy zapalnych (H224-226)

 • Stabilna konstrukcja z blachy stalowej pokryta wysokogatunkowym lakierem proszkowym dla optymalnej ochrony przed korozją

 • Zintegrowana wanna wychwytowa z wyjmowaną kratą cynkowaną jako powierzchnią odstawczą

Tak przechowuje się dziś IBC - w magazynach materiałów niebezpiecznych SteelSafe od DENIOS.

Odkryj wszystkie zalety naszych nowych magazynów materiałów niebezpiecznych SteelSafe do składowania pojemników IBC w wideo - obejrzyj go teraz!

Informacje o produktach - składy materiałów niebezpiecznych

Odkryj to w najnowszym wydaniu safety@work:

 • kompaktowy przegląd produktów wszystkich modeli magazynów wykonanych ze stali i tworzywa sztucznego

 • interesujące informacje o składowaniu w magazynach substancji niebezpiecznych

 • praktyczne akcesoria do bezpiecznej i wydajnej pracy

W ten sposób powstaje magazyn materiałów niebezpiecznych SteelSafe

Dla nas, jako konstruktorów i producentów, bezpieczeństwo i jakość mają najwyższy priorytet. Wytrzymałe magazyny SteelSafeopracowywane przez inżynierów DENIOS w naszym własnym dziale innowacji, a następnie produkowane w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych. Prace spawalnicze są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów, dla których regularnie odnawiamy certyfikaty spawacza. Ponadto przed dostawą każdy magazyn stalowy jest sprawdzany pod kątem szczelności spawów. Magazyny materiałów niebezpiecznych SteelSafe DENIOS spełniają wymagania StawaR.

DENIOS Engineering. Od projektowania do produkcji wysokiej jakości.

1

Metoda obliczeniowa

Stosujemy teoretyczne metody obliczeniowe, takie jak symulacja obciążenia, aby sprawdzić, czy wszystkie komponenty oraz cały produkt spełniają niezbędne kryteria bezpieczeństwa, takie jak nośność i stabilność.

2

Eksperymenty praktyczne

W testach praktycznych symulujemy nośność spowodowaną wpływami zewnętrznymi w późniejszym zastosowaniu, np. stabilność i szczelność (testy wypełnienia), a także testy nośności z użyciem ciężarków stalowych.

3

Kontrola TÜV

Magazyny stalowe spełniają najnowsze wymagania StawaR i przechodzą zarówno próby szczelności, jak i próby obciążeniowe, a także kontrole jakości przeprowadzane przez zewnętrzne organizacje badawcze w celu uzyskania certyfikatu.

4

Produkcja seryjna

Magazyny do składowania materiałów niebezpiecznych DENIOS są produkowane w naszych własnych zakładach produkcyjnych przy zachowaniu wysokich standardów jakości. Jesteśmy certyfikowanym przedsiębiorstwem specjalistycznym zgodnie z ustawą o zasobach wodnych i spełniamy wymagania dotyczące produkcji stalowych wanien wychwytowych zgodnie z normą DIN EN 1090-2.

5

Produkcja wysokiej jakości

Każdy wyrób projektowany i wytwarzany w DENIOS jest poddawany surowym wewnętrznym testom jakości. Badane są wszystkie komponenty i ich wzajemne oddziaływanie w gotowym produkcie.

Usługi serwisowe dla magazynu materiałów niebezpiecznych SteelSafe

Podobnie jak w przypadku każdego innego sprzętu roboczego, funkcjonowanie, a tym samym bezpieczeństwo magazynu materiałów niebezpiecznych musi być zapewnione przez cały czas. Konieczne czynności konserwacyjne należy przeprowadzać natychmiast, a wszelkie wykryte usterki należy niezwłocznie usuwać. Wykorzystajcie Państwo profesjonalny serwis konserwacyjny DENIOS, by zminimalizować ryzyko awarii magazynu materiałów niebezpiecznych i zachować jego długowieczność. Nasz doświadczony zespół serwisowy pracuje z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym protokołu kontroli i naklejek.
Oferujemy te opcje konserwacji dla magazynów materiałów niebezpiecznych SteelSafe (testowanie zgodnie z normą StawaR):

 • Techniczna próba szczelności metodą badania szwów spawalniczych (pompa próżniowa)

 • Kontrola wzrokowa pod kątem uszkodzeń, defektów, korozji i zanieczyszczeń

Jedyna w swoim rodzaju procedura testowa

DENIOS jest obecnie jedynym dostawcą, który oprócz profesjonalnej kontroli wizualnej oferuje kontrolę techniczną zintegrowanej wanny wychwytowej Państwa magazynu materiałów niebezpiecznych SteelSafe.

Stosujemy unikalną metodę badania szwów spawalniczych, dzięki której widoczne są nawet najdrobniejsze pęknięcia i odkształcenia. Ta techniczna kontrola szwów spawalniczych zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, a nasz protokół odbioru stanowi dowód w dokumentacji konserwacyjnej.

Menu
Zaloguj
Twój koszykDodano do koszyka
Do koszyka
Chętnie pomożemy!

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Pon - Czw: 8:00 - 17:00 | pt 8:00 - 16:00