DENIOS Sp z.o.o
ul. Słoneczna 26
05-816 Michałowice

Tel.: 22 279 40 00
Fax: 22 279 40 01
E-Mail: info@denios.pl
Internet: www.denios.pl

FALCON

Transportowanie, napełnianie, magazynowanie, dekantacja, precyzyjne dozowanie i czyszczenie - to codzienność w zakładach produkcyjnych, gdzie ciecze są przenoszone i używane. W przypadku mediów łatwopalnych i agresywnych każda wykonywana czynność musi być bezpieczna. Wyzwanie, które wymaga od pracowników stałego skupienia. Aby móc wspierać ich w każdej chwili, należy opracować produkty, które zapewniają niezawodną ochronę i maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy z niebezpiecznymi substancjami.

Kto mógłby to zrobić lepiej niż FALCON, marka DENIOS, światowego lidera w dziedzinie składowania i przeładunku materiałów niebezpiecznych.

Wyrazem tej kompetencji jest seria FALCON. Dla każdego obszaru zastosowania i etapu pracy oferuje dopasowane do potrzeb rozwiązania do bezpiecznego magazynowania, transportu i precyzyjnego aplikacji płynnych substancji niebezpiecznych.

Dozowanie i czyszczenie z produktami FALCON

Precyzja pod kontrolą.

Palne i agresywne media są używane do czyszczenia i odtłuszczania w codziennej pracy. Celem musi być bezpieczne i oszczędne korzystanie z tych niebezpiecznych i kosztownych substancji.

FALCON oferuje specjalne produkty dla tego obszaru zastosowań, które precyzyjnie dozują i są bardzo odporne na działanie agresywnych cieczy. Nawilżacz ekonomiczny FALCON służy do nawilżania szmatek i gąbek do czyszczenia, np. do czyszczenia powierzchni. Kompaktowe i mobilne urządzenie do czyszczenia małych części FALCON służy do odtłuszczania i czyszczenia małych części.

Ekonomiczny nawilżacz FALCON

Ekonomiczny nawilżacz umożliwia nawilżanie ściereczek lub gąbek w zależności od potrzeb, bez konieczności przechylania pojemnika. Usuwanie jest szczególnie oszczędne, ponieważ nadmiar cieczy spływa z powrotem z płyty nasączającej do pojemnika.

Do nawilżaczy ekonomicznych

FALCON nawilżacz Economy z polietylenu (PE)

W przypadku czyszczenia małych części agresywnymi cieczami, takimi jak kwasy i zasady, chodzi o bezpieczeństwo i wydajność. Nawilżacz ekonomiczny FALCON wykonany jest z wytrzymałego, odpornego chemicznie HDPE. Sprężynująca płyta nasączająca ze stali szlachetnej dostarcza media chemiczne bardzo oszczędnie poprzez mechanizm pompujący, resztki cieczy spływają z powrotem do pojemnika.

Do nawilżaczy ekonomicznych z PE

FALCON bańki do spryskiwania

Oszczędne i dawkowane spryskiwanie w codziennej działalności: Bańki do spryskiwania FALCON są idealnym sprzętem do czyszczenia najróżniejszych powierzchni i zapewniają dużą odporność na liczne środki czyszczące.

Do produktów

Urządzenie do czyszczenia małych części FALCON

Urządzenia do czyszczenia małych części FALCON są idealne do odtłuszczania lub czyszczenia małych części i są wyposażone w pokrywę, która zamyka się automatycznie w przypadku pożaru.

Do urządzeń do czyszczenia małych części FALCON

Myjka do części FALCON ze zbiornikiem do zanurzania

Wygodne czyszczenie lub odtłuszczanie większych elementów na wysokości roboczej: W zależności od potrzeb, myjki do części FALCON są dostępne ze zbiornikami zanurzeniowymi z łatwej do czyszczenia, odpornej na chemikalia stali szlachetnej w wielkościach od 45 do 105 litrów.

Do myjek do części Falcon

Precyzyjne dozowanie i dekantacja z FALCON

Pewny uchwyt

Nadgarstek intuicyjnie ustawia się w pozycji ergonomicznej, a ramię pozostaje nieruchome. Podczas pracy z bańką bezpieczeństwa FALCON od razu widać, jak wygodna jest jej obsługa, jak precyzyjnie reaguje dźwignia zaworu dozującego, umożliwiając bardzo dokładne odmierzanie i dozowanie cieczy.

Albo mówiąc inaczej: to nie jest uczucie trzymania czegoś w ręku, lecz pewnego uchwytu.

FALCON bezpieczne pojemniki z zaworem dokładnego dozowania

Nie pozwól, aby cokolwiek się spaliło! Bezpieczne pojemniki z precyzyjnym zaworem dozującym ze zintegrowanym przerywaczem ognia skutecznie chronią przed cofnięciem się płomienia i umożliwiają dokładne dozowanie łatwopalnych i agresywnych cieczy.

Do baniek bezpieczeństwa z zaworem dokładnego dozowania

FALCON bańki z PE z zaworem precyzyjnego dozowania

Czy pracujesz z cieczami żrącymi, takimi jak kwasy lub zasady? Wtedy z pomocą przychodzi dzbanek bezpieczeństwa FALCON wykonany z wytrzymałego i odpornego chemicznie HDPE z uszczelką z PTFE odporną na działanie chemikaliów. Precyzyjny zawór dozujący umożliwia bezpieczne napełnianie i bardzo precyzyjne dozowanie.

Do baniek z PE z zaworem precyzyjnego dozowania

FALCON bańki magazynowe i transportowe

Potrzebne jest Państwu bezpieczne rozwiązanie do składowania i transportu wewnątrzzakładowego cieczy palnych i agresywnych? W takim razie nasze bańki magazynowe i transportowe FALCON są w sam raz dla Państwa!

Do baniek magazynowych i transportowych

FALCON pojemniki bezpieczne z PE z zakrętką

Jeśli np. w firmie trzeba transportować i przechowywać kwasy i zasady, to bezpieczny pojemnik FALCON z chemoodpornego HDPE z nakrętką ze stali szlachetnej i chemoodporną uszczelką z PTFE jest bezpiecznym rozwiązaniem.

Do bezpiecznych pojemników z PE z nakrętką

FALCON pojemniki do napełniania LubriFlex

Pojemniki do napełniania LubriFlex są wykonane z przyjaznego dla środowiska PE. Wytrzymałe, odporne chemicznie i stabilizowane na promieniowanie UV. Pojemniki LubriFlex nadają się szczególnie do zastosowań ze środkami smarnymi.

Do pojemników FALCON LubriFlex

Przechowywanie i dozowanie z FALCON

Pewny chwyt

Kanister bezpieczeństwa do cieczy łatwopalnych i agresywnych przechodzi wiele prób w codziennej pracy. Jest on w ciągłym ruchu pomiędzy stacją paliw a magazynem, jest napełniany, transportowany i przechowywany.

Pojemnik bezpieczeństwa FALCON został opracowany właśnie w tym celu. Wykonany ze stali lub stali nierdzewnej i może więcej niż inne produkty: dzięki precyzyjnemu zaworowi dozującemu wykonanemu ze stali nierdzewnej, przy mniejszych ilościach sam staje się stacją tankującą.

FALKON Kanistry bezpieczne z kurkiem precyzyjnego dawkowania

Te bezpieczne kanistry są wyposażone w praktyczny kranik, który umożliwia równomierne i precyzyjne napełnianie - idealne do napełniania bezpośrednio z miejsca przechowywania, np. z półki.

Do kanistrów bezpiecznych z kurkiem precyzyjnego dawkowania

FALCON bezpieczny kanister z dopuszczeniem do transportu

Bezpieczne kanistry FALCON zajmują mało miejsca w magazynie i posiadają dopuszczenie UN do transportu substancji płynnych w grupach pakowania I, II i III (UN 3A1/X/250/...).

Do kanistrów bezpiecznych FALCON

Pojemniki bezpieczeństwa z zaworem precyzyjnego dozowania

Pojemniki bezpieczeństwa z zaworem dozującym posiadają standardowo przerywacz płomienia, który zapobiega zapaleniu się zawartości pojemnika. Pojemniki mogą być stosowane do cieczy łatwopalnych i agresywnych.

Do pojemników bezpieczeństwa z zaworem precyzyjnego dozowania

FALCON pojemniki bezpieczne z dopuszczeniem do transportu

Kompaktowe wymiary i dopuszczenie UN (UN 3A1/X/250/...) do transportu: łatwopalne i agresywne ciecze są bezpiecznie przechowywane i transportowane z pojemnikiem bezpieczeństwa FALCON.

Do pojemników bezpiecznych z dopuszczeniem do transportu

Lejek FALCON

Czy to kwasy, zasady, oleje przepracowane czy płynne produkty spożywcze - przemyślany program lejków firmy FALCON sprawia, że bezpieczne przenoszenie płynów wszelkiego rodzaju jest łatwe i praktyczne. Na przykład do beczek lub pojemników IBC.

Do lejków

FALCON broszura

W naszej nowej broszurze znajdą Państwo odpowiednie rozwiązania z programu FALCON dla każdego zastosowania i etapu pracy:

  • Dozowanie i czyszczenie

  • Dokładne dozowanie i dekantacja

  • Przechowywanie i napełnianie

FALCON video

Nawilżacz ekonomiczny FALCON

Obejrzyj film, aby przekonać się o genialnej technologii zastosowanej w ekonomicznym nawilżaczu FALCON! Gdy płyta nawadniająca jest opuszczana, ciecz jest transportowana do góry przez mechanizm pompy. Gdy tylko ściereczka czyszcząca zostanie zwilżona i zdjęta z płyty nasączającej, płyta przesuwa się do góry. Resztki cieczy spływają z powrotem do zbiornika.

Kanister bezpieczeństwa FALCON z dopuszczeniem do transportu

Wytrzymały pojemnik bezpieczeństwa FALCON z dopuszczeniem UN do transportu jest stale w ruchu w codziennej pracy. Transport, przechowywanie i napełnianie - zaprojektowaliśmy go tak, aby zajmował niewiele miejsca i był niezwykle wytrzymały. A dzięki wygodnym uchwytom do przenoszenia zawsze masz go pod ręką. Przekonaj się sam, co to potrafi.

Myjka do małych części FALCON

Solidne, trwałe, oszczędzające miejsce, przyjazne dla użytkownika, bezpieczne, a przy tym piękne w kształcie i kolorze - myjki do małych elementów FALCON o pojemności 8 i 10 litrów mają wiele wspaniałych cech. Najważniejsze z nich można zobaczyć na tym filmie.

Bańka bezpieczeństwa FALCON z zaworem precyzyjnego dozowania

Podczas pracy z dzbankiem bezpieczeństwa FALCON z zaworem precyzyjnego dozowania od razu widać, jak dobrze leży w dłoni i jak łatwo się go obsługuje. Dźwignia obsługowa kurka dokładnego dozowania reaguje precyzyjnie i umożliwia bardzo dokładne dozowanie i dekantację. Idealny do przenoszenia drogich substancji niebezpiecznych, ponieważ substancje niebezpieczne są cennymi materiałami.

Kanister bezpieczeństwa FALCON z zaworem dokładnego dozowania

Niezwykle wytrzymała i zajmująca niewiele miejsca konstrukcja, idealna do bezpiecznego transportu i przechowywania substancji niebezpiecznych w codziennym użytkowaniu. Dzięki stabilnym i wygodnym uchwytom kanister bezpieczeństwa FALCON z zaworem dozującym pewnie leży w dłoni przy każdym ruchu. Najważniejsze: zawór drobnego dozowania umożliwia precyzyjne napełnianie i dozowanie do mniejszych pojemników - bezpośrednio z pozycji odkładania.

Precyzyjne dozowanie się opłaca

Nie bez powodu bańka bezpieczeństwa FALCON wyposażona jest w precyzyjny zawór dozujący. Celem jest bezpieczne napełnienie dokładnej ilości niebezpiecznego materiału. Ponieważ precyzyjna i uważna obsługa ma wiele zalet: substancje łatwopalne i agresywne są materiałami niebezpiecznymi i kosztownymi materiałami.

Redukcja zagrożeń

Przy oszczędnym i precyzyjnym dozowaniu zużywa się tylko tyle niebezpiecznych substancji, ile jest absolutnie konieczne. Minimalizuje to ryzyko dla pracowników i środowiska.

Eliminacja niewłaściwego dozowania

Nadmierne lub niedostateczne dozowanie może spowodować pogorszenie jakości produkcji lub produktu. Można ich uniknąć poprzez precyzyjne dawkowanie.

Redukcja kosztów dodatkowych

Większe zurzycie. Większe koszty. Precyzyjne dozowanie ma również zalety ekonomiczne. Wiele preparatów jest drogich, więc każda zaoszczędzona kropla się opłaca.

Redukcja ryzyka wycieku

Dokładne dozowanie oznacza nie tylko ekonomiczną, ale również precyzyjną i czystą pracę. Nie ma znaczenia, czy chodzi o małe przestrzenie , czy trudno dostępne miejsca: kiedy pracujesz z produktami FALCON, mniej tracisz.

Menu
Zaloguj
Twój koszykDodano do koszyka
Do koszyka
Chętnie pomożemy!

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Pon - Czw: 8:00 - 17:00 | pt 8:00 - 16:00