DENIOS Sp z.o.o
ul. Słoneczna 26
05-816 Michałowice

Tel.: 22 279 40 00
Fax: 22 279 40 01
E-Mail: info@denios.pl
Internet: www.denios.pl

Dołącz do zespołu

Tak jak różni są nasi pracownicy i miejsca pracy: Wszystkich nas łączy chęć zrobienia czegoś dobrego dla środowiska na co dzień. Poszukujemy specjalistów i menedżerów, a oprócz kwalifikacji stawiamy na autentyczną osobowość, która jest zaangażowana w realizację naszych celów korporacyjnych. Zapraszamy również osoby zmieniające zawód.

Ważny jest dla nas indywidualny rozwój naszych pracowników. Podstawą jest nasz program szkoleniowy dla pracowników poprzez Akademię DENIOS i nasze coroczne rozmowy między kierownikami i pracownikami. Ponadto nasi kierownicy są zawsze dostępni, aby omówić możliwości rozwoju w firmie. Przywiązujemy dużą wagę do otwartego dialogu.

Aktualne wakaty

Na tej stronie znajdziesz nasze aktualne oferty pracy. Nieważne, czy szukasz pracy dla początkujących, czy możesz już pochwalić się wieloletnim doświadczeniem: Oferujemy różne prace na wszystkich poziomach życia zawodowego. Nie znalazłeś odpowiedniego zajęcia w naszych aktualnych ogłoszeniach? W takim razie chętnie przyjmiemy Twoją szczególną aplikację. Oferujemy wiele atrakcyjnych możliwości zatrudnienia i zawsze jesteśmy zainteresowani poznaniem zmotywowanych i zaangażowanych osób, które chcą razem z nami dokonać zmian.

Marketing Specialist (f/m/d)

full time, specialist (mid / regular), Michałowice, Mazowieckie

Your responsibilities

 • Develop, implement and track marketing programs across a variety of channels, such print, social media, or digital campaigns.

 • Monitor the performance of marketing campaigns and strategies by analyzing key performance metrics.

 • Support with SEO and SEA activities.

 • Collaborate with internal teams on international level (e.g. product management, sales, internal marketing agency).

 • Conduct market research and analyze trends to identify marketing opportunities.

 • Develop and create marketing materials, such as sales and product catalogues, advertisement.

 • Ensure corporate identity and brand guidelines are met.

 • Write, proofread, and edit creative and technical content across different mediums.

 • Coordination of events such as trade shows or conferences.

 • Work with internal marketing agency Denios

 • Direct and vendors to execute marketing programs.

 • Working on the quality of database.

Our requirements

 • You are a passionate self-starter preferably with a Bachelor's degree in business administration, marketing, communications, or a related field.

 • You have knowledge of various marketing and analytics tools such as Google Analytics, CRM systems (e.g. SAP Salescloud), and content management systems.

 • You have strong written and verbal communication skills, ability to manage and communicate with people on differenty hierarchy level.

 • You are skilled in writing and editing content with an attention to detail.

 • You don't see problems, you find solutions.

 • You work results-oriented and want success.

 • You enjoy working in a team.

 • You are willing to develop a deep understanding about our products, customers and markets.

What we offer

 • Together with you, we contribute to the environmental projection and workplace

 • Safety of our customers employees.

 • Exciting, challenging tasks in a pleasant working environment.

 • Well-structured and professional induction training.

 • Attractive and performance-oriented salary.

 • Cooperation with our international subsidiaries.

About DENIOS

For 35 years, DENIOS has been the leading specialist in the storage of hazardous substances, operational environmental protection and work safety. As a manufacturer and developer, DENIOS helps companies to meet their growing responsibilities when handling hazardous substances.

With more than 900 employees, we develop, produce and distribute our products in Germany, Europe, America and China.

Dołącz do DENIOS

Prosimy o przesłanie wszystkich dokumentów w jednym kompletnym pliku PDF o maksymalnej wielkości 5 MB na adres info@denios.pl. Czekamy na Twoją wiadomość!

Informacje o ochronie danych osobowych.

Czy ma Pan/Pani jakieś pytania? 22 279 40 00

Tak pracujemy

Aby spełnić naszą misję, stawiamy na bardzo ścisłą, zwinną i interdyscyplinarną współpracę. W ten sposób działamy i komunikujemy się w sposób przejrzysty i na poziomie oczu. Wymaga to zaufania, otwartości na naukę i kwestionowania status quo. Ponieważ myślimy w kategoriach wymagań, wyzwań i rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów - nie w kategoriach specjalistycznych obszarów i produktów.

Liczy się każda osoba.

Poszukujemy osób, które oprócz kwalifikacji zawodowych wnoszą do pracy również swoją osobowość i pasję. Jesteśmy przekonani, że różnorodność i równe szanse czynią nas silnymi i promujemy rozwój indywidualny i zawodowy.

Jako innowator i wiodący specjalista w zakresie przechowywania substancji niebezpiecznych, operacyjnej ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy, oferujemy ciekawe możliwości kariery w wielu specjalistycznych kierunkach. Na interesującym i przyszłościowym rynku, ponieważ ochrona ludzi i środowiska to zadanie, któremu musimy sprostać każdego dnia. Zadanie, które łączy nas wszystkich w DENIOS. Naszym celem jest wspólna praca nad stworzeniem nienaruszonego środowiska i przyszłości godnej życia dla przyszłych pokoleń.

Jesteśmy w domu na całym świecie.

DENIOS SE jest reprezentowany w 25 miejscach sprzedaży i 6 zakładach produkcyjnych na całym świecie. Nasze doświadczenie jako innowator, projektant i producent jest cenione na całym świecie. Zadanie jest zawsze wymagające: W jaki sposób udaje nam się osobiście, niezawodnie i efektywnie organizować i dostarczać produkty i usługi dla naszych klientów? A tym samym uczynić działalność naszych klientów bezpieczniejszą i jeszcze lepiej chronić ludzi i środowisko.

Być może udaje nam się to szczególnie dobrze, ponieważ wciąż widzimy siebie jako firmę rodzinną. To kształtuje naszą codzienną pracę i tworzy naszą kulturę korporacyjną. Mamy ogromne zaufanie do naszych ponad 900 pracowników na całym świecie. Zachęcamy do rozwoju osobistego i zawodowego. Robimy wiele, by każdy pracujący w DENIOS miał możliwość poszerzenia swoich horyzontów, np. przenosząc się czasowo lub na stałe do jednej z naszych lokalizacji na świecie. Ponieważ globalne poczucie "my" rośnie jeszcze mocniej u każdego, kto widział świat DENIOS.

Czujemy się odpowiedzialni

Działamy na całym świecie, jesteśmy liderami rynku światowego. Ale w sercu pozostajemy wynalazcami i twórcami. Badamy, uczymy się, rozwijamy, produkujemy i testujemy.

Wszystko to z jednego powodu: Aby jeszcze lepiej chronić środowisko i ludzi.

W ciągu ostatnich 35 lat włączyliśmy wiele działań mających na celu ochronę środowiska i zasobów bezpośrednio do naszej codziennej pracy. I wspólnie z naszymi dostawcami i partnerami opracowaliśmy odpowiedzialny łańcuch wartości. W całej Europie pracujemy w sposób neutralny dla klimatu, kierujemy się zasadami UN Global Compact i otrzymaliśmy kilka nagród od Ecovadis. To nastawienie na zrównoważony rozwój znajduje oczywiście odzwierciedlenie w opracowywanych przez nas produktach. Dzięki DENIOS connect na nowo zdefiniowaliśmy bezpieczeństwo, a tym samym ochronę środowiska. Dzięki Green Mobility już teraz wspólnie z naszymi klientami opracowujemy nowe technologie bezpieczeństwa i przyjazne środowisku rozwiązania w zakresie mobilności. Wszystko to napawa nas dumą.

Przeczytaj w aktualnym raporcie o zrównoważonym rozwoju, jak realizujemy ten ważny temat na co dzień w naszej firmie i co dokładnie robimy w tym celu.

Misja, wizja i wartości korporacyjne

Misja: Oferujemy know-how i produkty, dzięki którym biznes naszych klientów staje się bardziej bezpieczny.

Wizja: Światowy lider rynku bezpiecznych rozwiązań w zakresie magazynowania materiałów niebezpiecznych.

Transparentność

Działamy i komunikujemy się w sposób zrozumiały i dotrzymujemy słowa.


Innowacja

Opracowujemy innowacyjne produkty i rozwiązania dla naszych klientów.

Ekspertyza

Wiemy, co robimy i dzielimy się naszym know-how, aby wspierać naszych klientów na całym świecie.

Niezawodność

Możemy na sobie polegać, a nasi klienci ufają nam.

Trwałość

Jesteśmy dumni z naszego stałego wzrostu, który opiera się na silnym fundamencie firmy rodzinnej.

W 5 krokach do DENIOS

Do kompletnej aplikacji potrzebujemy listu motywacyjnego, CV, aktualnych referencji, oczekiwań płacowych oraz najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy. Prosimy nie wysyłać załączników większych niż 5 MB.

Aplikacja

Znalazłeś ciekawą ofertę pracy? Wystarczy złożyć aplikację online.

Sprawdzenie

Koledzy z działu w Polsce sprawdzą Twoją aplikację - i w razie potrzeby z kolegami międzynarodowymi.

Osobista rozmowa

Chcielibyśmy Cię poznać! Czekamy na osobistą rozmowę z Państwem.

Decyzja

Chciałbyś pracować dla nas i my też byśmy chcieli? Następnie doprecyzujemy szczegóły i otrzymasz umowę o pracę.

Witamy!

You empower tomorrow! Cieszymy się, że jesteś! I życzymy dobrego startu w DENIOS.

To właśnie nas wyróżnia.

Jako firma rodzinna, ludzie i ochrona środowiska są w centrum wszystkiego, co robimy. Zaangażowanie socjalne, dalekowzroczna i humanitarna polityka personalna oraz zrównoważona i innowacyjna przedsiębiorczość są naszym motorem działania. Za to zostaliśmy wyróżnieni nagrodami Firma Przyjazna Rodzinie 2021 oraz Best Place to Learn 2021.

Jesteśmy głęboko zakorzenieni w regionie, ale jednocześnie stawiamy czoła naszej globalnej odpowiedzialności jako przedsiębiorstwo działające na skalę międzynarodową. Pracujemy w sposób neutralny dla klimatu w całej Europie, otrzymaliśmy nagrodę GIT Security Award, otrzymaliśmy kilka nagród od platformy oceny zrównoważonego rozwoju EcoVadis i wielokrotnie znaleźliśmy się w Top 100 najbardziej innowacyjnych średnich przedsiębiorstw. Kierujemy się również zasadami programu ONZ Global Compact i należymy do międzynarodowej sieci ONZ ds. zrównoważonego rozwoju (UNGC).

Menu
Zaloguj
Twój koszykDodano do koszyka
Do koszyka
Chętnie pomożemy!

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Pon - Czw: 8:00 - 17:00 | pt 8:00 - 16:00