Bezpiecznie na wakacje

Bezpiecznie na wakacje

Powinieneś podjąć odpowiednie środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo pracy i bezpieczne przechowywanie substancji niebezpiecznych również w fazie urlopu z ograniczoną liczbą pracowników lub podczas przerwy technologicznej w firmie.

Czy zapewniony jest wymagany nadzór nad magazynami materiałów niebezpiecznych nawet przy niewielkiej liczbie pracowników? Czy przechowywane materiały są zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem? A czy bezpieczeństwo pracy jest zorganizowane optymalnie?

Dowiedz się już teraz jak bezpiecznie rozpocząć wakacje.Niezawodny monitoring substancji niebezpiecznych

W głównym okresie urlopowym wielu pracowników chce wyjechać na urlop w tym samym czasie, czego efektem jest znacznie zredukowany poziom zatrudnienia. Trudno jest nie tylko radzić sobie z codzienną działalnością o ograniczonej wydajności, ale także zagwarantować aspekty istotne dla bezpieczeństwa, takie jak monitorowanie przechowywanych niebezpiecznych substancji w tym samym czasie. Dotyczy to jeszcze bardziej przerw technologicznych. Dzięki praktycznym rozwiązaniom do wykrywania nieszczelności DENIOS oferuje optymalne wsparcie.


Wykonywanie prac konserwacyjnych

Wykorzystaj czas urlopu na konserwację i kontrolę bezpieczeństwa

Nasza wskazówka: zlecaj prace konserwacyjne w okresie wakacyjnym, aby jak najmniej zakłócać procesy operacyjne i unikać przestojów. Nasi wykwalifikowani i certyfikowani technicy chętnie przejmą obsługę Państwa systemów do przechowywania substancji niebezpiecznych - od systemu pomieszczeń technicznych, przez szafę bezpieczeństwa, po prysznic ratunkowy, oferujemy atrakcyjne pakiety konserwacyjne.

Serwis DENIOS


Ochrona antywłamaniowa dla substancji niebezpiecznych i obszarów wrażliwych

Czas wakacji to czas włamywaczy! Jeśli teren firmy jest pusty, na przykład podczas wakacji firmowych, nie należy myśleć tylko o lokalach użytkowych i zapasach w magazynie, jeśli chodzi o ochronę antywłamaniową. Firmy zajmujące się obróbką i przechowywaniem substancji niebezpiecznych są odpowiedzialne za ich ochronę przed nieuprawnionym dostępem. Dzięki odpowiednim ograniczeniom dostępu możesz utrudnić ingerencję z zewnątrz (np. kradzież lub manipulację).


Organizuj bezpieczeństwo pracy

Upewnij się, że w okresie świątecznym wszystko działa sprawnie – nawet jeśli coś pójdzie nie tak. Wtedy szczególnie ważne jest, aby dostępny był odpowiedni sprzęt i zapasy bezpieczeństwa. Pamiętaj więc, aby odpowiednio wcześnie przed wakacjami sprawdzić zapasy i w razie potrzeby je uzupełnić.

Ważne: pierwsza pomoc i ochrona przeciwpożarowa | Okres wakacyjny nie zwalnia z obowiązku pierwszej pomocy, aby móc zagwarantować BHP w firmie. To samo dotyczy tematu ochrony przeciwpożarowej. Planując wakacje, należy zatem upewnić się, że na miejscu jest wystarczająca liczba ratowników pierwszej pomocy i straży pożarnej oraz że nie ma wąskich gardeł.


Podstawowe sposoby czyszczenia

Wykorzystaj czas urlopu już teraz i posprzątaj!

Wiele firm wykorzystuje czas przed wakacjami i w ich trakcie na gruntowne sprzątanie firmy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz liczne rozwiązania do profesjonalnego czyszczenia powierzchni przemysłowych:

[Translate to pl_PL:] Jetzt Urlaubszeit nutzen und Reinemachen!

Informacje fachowe zawarte na niniejszej stronie zostały opracowane starannie i sumiennie według najlepszej wiedzy. Mimo to DENIOS nie może dać gwarancji jakiegokolwiek bądź rodzaju ani przyjąć odpowiedzialności cywilnej, czy to w umowie, czy deliktowo albo w inny sposób, za ich aktualność, kompletność i poprawność ani wobec czytelnika, ani osób trzecich. Zastosowanie tych informacji i treści dla własnych lub cudzych celów następuje zatem na własne ryzyko. Należy w każdym przypadku przestrzegać aktualnych przepisów obowiązujących na miejscu.