Szkolenie Akademii DENIOS: Gazy techniczne

Bezpieczne obchodzenie się z gazami technicznymi

Dowiedz się, jak unikać zagrożeń podczas obsługi gazów technicznych.

Data:
do uzgodnienia
Miejsce:
w siedzibie klienta
Czas trwania:
ok. 1,5 godz.
Koszt :
2900,- pln / plus VAT

Treść szkolenia

„Gazy techniczne to coś więcej niż gorące powietrze” – Posługiwanie się gazami technicznymi na co dzień w pracy kryje w sobie wiele zagrożeń. Sposobem wyraźnej redukcji tych zagrożeń jest uwrażliwienie wszystkich pracowników na najróżniejsze źródła ryzyka oraz poszerzenie ich wiedzy na temat bhp w technice. Szkolenie „Bezpieczne obchodzenie się z gazami technicznymi” wnosi ważny wkład np. do prewencji wypadków albo upowszechnienia znajomości zasad bhp.

Niewielu uświadamia sobie, że już bardzo mała ilość materiału albo chwilowy brak uwagi mogą mieć fatalne następstwa. Nieszkodliwe na pozór substancje mogą przy niekorzystnym zbiegu okoliczności wyzwolić ogromny potencjał zagrożenia. Pouczający, dający do myślenia, a przy tym ze wszech miar ciekawy wykład praktyczny DENIOS uświadamia uczestnikom, jakie skutki może mieć nieprawidłowe postępowanie z gazami. Wykład prowadzony przez praktyków dla praktyków, uczulający przedsiębiorstwa i pracowników na doniosłość zagadnienia. Gazy techniczne będą w przyszłości traktowane z należnym respektem. Rozwinięta zostanie czujność w kontaktach z nimi i ich składowaniu, a na plan pierwszy wysunie się konieczna ostrożność.

Ilustracją poszczególnych tematów są frapujące i wymowne eksperymenty, pomagające unaocznić skutki wypadków. Szkolenie motywuje uczestników do sumiennego postępowania w kontaktach z materiałami niebezpiecznymi.

Zakres szkolenia

W ramach szkolenia

Certyfikat DENIOS
Certyfikat DENIOS
Po szkoleniu opieka naszych doradców
Po szkoleniu opieka naszych doradców

Jeśli chcą Państwo zamówić szkolenie lub dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszym specjalistą ds. marketingu: Anna Sternik. Można też wypełnić poniższy formularz.

* Pole obowiązkowe
Wysyłka niniejszego formularza jest równoznaczna z akceptacją naszych przepisów o ochronie danych.