Skuteczne zarządzanie wyciekami

Skuteczne zarządzanie wyciekami

Przy posługiwaniu się na co dzień w zakładzie pracy substancjami niebezpiecznymi dla wód i środowiska może się zdarzyć rozlanie kropli albo nawet większa awaria. Dlatego muszą Państwo być przygotowani na działanie prewencyjne i zaopatrzyć się na wypadek wycieku w sorbenty dla zminimalizowania szkód. Tobias Authmann, ekspert od materiałów niebezpiecznych i wykładowca Akademii DENIOS, przekaże Państwu swoją solidną wiedzę na ten temat. W zorientowanych na praktykę szkoleniach nauczą się Państwo bezpiecznie usuwać rozlane niebezpieczne substancje. Korzystajcie Państwo także online z wiedzy ekspertów Akademii DENIOS: Liczne bezpłatne poradniki i instrukcje wideo umożliwią Państwu zwięzłe zapoznanie się z profesjonalnym zwalczaniem wycieków.


Oferta szkoleń Akademii DENIOS


Filmy instruktażowe: te wskazówki pomogą Ci usunąć wyciek!

Pojemnik jest nieszczelny, rozlała się niebezpieczna substancja, co robić? Łatwo powiedzieć, że trzeba właściwie postępować z wyciekami, ale w ferworze gorączkowych działań to trudne. Pomożemy w tym Państwu, przedstawiając wskazówki naszego eksperta od materiałów niebezpiecznych Tobiasa Authmanna z Akademii DENIOS.


Jeszcze więcej know-how na temat opanowania wycieków

Aby byli Państwo w stanie opanować wyciek, zebraliśmy tu dla Państwa naszą wiedzę: praktyczne poradniki online, artykuły specjalistyczne i często zadawane pytania dotyczące sorbentów i zwalczania wycieków.


Chętnie Państwu doradzimy!

Potrzebują Państwo indywidualnej porady nt. sorbentów i zarządzania wyciekami? Prosimy o kontakt! Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji.

 

 

  • Fachowe doradztwo: Tel. 22 279 40 00

  • Pytania