Przeczytaj naszą białą księgę, aby dowiedzieć się, jak można skutecznie zapobiegać wyładowaniom elektrostatycznym poprzez stosowanie systemów uziemienia oraz jakie korzyści przynosi stosowanie systemów samokontroli - zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i efektywności kosztowej.
Często uziemienie obiektów ruchomych (beczek, IBC, itp., jak również np. cystern) wykonuje się za pomocą prostych, pasywnych zacisków, gdzie zakłada się bezpośrednie, funkcjonujące połączenie z obiektami w danej sytuacji bez dalszych testów. Wiąże się to jednak z pewnymi niewiadomymi. W naszej białej księdze można przeczytać, co to jest i dlaczego aktywne systemy uziemienia ze wskaźnikiem stanu oferują pod wieloma względami korzyści w zakresie ochrony przed elektrostatycznym zagrożeniem zapłonem.
Informacje specjalistyczne na tej stronie zostały starannie opracowane zgodnie z naszą najlepszą wiedzą. DENIOS Sp. z o.o. nie może jednak udzielić żadnej gwarancji ani przyjąć odpowiedzialności za aktualność, kompletność i poprawność zarówno wobec czytelnika, jak i osób trzecich. Wykorzystanie informacji i treści do celów własnych lub osób trzecich odbywa się zatem na własne ryzyko użytkownika. W każdym przypadku należy przestrzegać obowiązujących lokalnie aktów prawnych.
Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.