• Indywidualne doradztwo

  • Jakość lidera rynku

  • Bezpośrednio od producenta

  • Międzynarodowe Know-how

Prace spawalnicze w zakresie obróbki metali

Przetwórstwo metalu

Przedsiębiorstwa chemiczne są ważnymi dostawcami dla innych gałęzi przemysłu, jak przemysł tworzyw sztucznych, spożywczy albo motoryzacyjny. Posługiwanie się chemikaliami i ich przetwórstwo stawiają przedsiębiorstwa z tej branży przed dużymi wyzwaniami w składowaniu materiałów niebezpiecznych i manipulowaniu nimi.

W branży farmaceutycznej firmy średniej wielkości i międzynarodowe koncerny składają się na bardzo innowacyjny krajobraz branży. Badania i rozwój zajmują wysoką pozycję w przemysłach obu branż. Jak w żadnej innej gałęzi przemysłu, w branży chemicznej i farmaceutycznej sukces ekonomiczny zależy od innowacji. Podobnie jak w przypadku wszystkich działań z wykorzystaniem chemikaliów i farmaceutyków, wymagania władz i przepisów prawa odnośnie zakładowej ochrony środowiska oraz bhp pracowników są bardzo wysokie.

Za pomocą kilku kliknięć łatwo znajdziesz produkty odpowiednie do Twoich potrzeb!

table
info_blue info_green

Nie możesz znaleźć swojego regionu?

pin_blue pin_green

Warsztat / obsługa

pin_blue pin_green

Badania i rozwój

pin_blue pin_green

Odbiór końcowy / kontrola jakości

pin_blue pin_green

Magazyn zewnętrzny

pin_blue pin_green

Produkcja

pin_blue pin_green

Lakiernia

pin_blue pin_green

Galwanotechnika


 

Przetwórstwo przemysłowe jest najbardziej niebezpieczną branżą pod względem skutków wypadków. W 2015 roku liczba wypadków przy pracy, objętych obowiązkiem zgłaszania wyniosła tu 28351. Przyczyną ponad połowy wypadków (59%) był czynnik ludzki, czyli nieprawidłowe zachowanie się pracownika (59,2% wypadków przy pracy). 

 

(Źródło: GUS)


Przykłady z praktyki

THYSSEN KRUPP Przepisowy system ochrony powierzchni dla magazynu zwojów blachy 1000 m całkowitej długości w oddziale w Dortmundzie
APO GMBH Stacja składowania i mieszania farb i lakierów wewnątrz hali produkcyjnej 22 m kw. powierzchni 120 minut ochrony ppoż.
HOESCH Składowanie smarów i olejów 3 kontenery systemowe jako dopasowane połączenie do materiałów niebezpiecznych 150 beczek w magazynie

 

Rozwiązania praktyczne w przemyśle metalowym

Wiele ciekawych rozwiązań praktycznych zrealizowaliśmy już z powodzeniem dla naszych klientów z przemysłu metalowego z wielu krajów. Niech Państwo dowiedzą się teraz więcej o naszych dotychczasowych projektach! W naszym dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny składowania materiałów niebezpiecznych, techniki grzewczej i chłodniczej, bezpiecznych pomieszczeń technicznych oraz techniki wentylacyjnej. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Zobacz więcej przykładów z praktyki >>


Rozwiązania na miarę potrzeb

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00

  • Pytania

Broszury produktowe DENIOS

Wiele dalszych szczegółów na temat naszych rozwiązań skrojonych na indywidualną miarę, produktów i akcesoriów znajdą Państwo także w katalogu głównym DENIOS, ukazującym się kilka razy do roku. Oprócz tego do dyspozycji naszych klientów są obszerne broszury o produktach: składowanie materiałów niebezpiecznych, technika grzewcza i chłodnicza. Przekonaj się sam w naszej strefie materiałów do pobrania.

Materiały do pobrania >>