• Indywidualne doradztwo

  • Jakość lidera rynku

  • Bezpośrednio od producenta

  • Międzynarodowe Know-how

Nasze rozwiązanie dla Twojej branży

Jako producent i projektant wyrobów znamy dokładnie różne rynki i wiemy, jak różne są indywidualne wymagania wobec produktów służących ochronie środowiska i bhp. Nasze obszerne i zróżnicowane portfolio produktów uwzględnia potrzeby najróżniejszych branż i dziedzin działalności – pragniemy bowiem jak najlepiej wspomagać Państwa w zagwarantowaniu na stałe właściwej ochrony środowiska i bhp w Państwa zakładzie. Know-how lidera rynku europejskiego daje Państwu pewność, że otrzymają Państwo najlepszy produkt dla swoich potrzeb – naturalnie zawsze zgodny z najnowszym stanem techniki i przepisów międzynarodowych.

Przekonaj się, jakie mamy rozwiązania dla Twojej branży!

Temat ochrony środowiska jest stale obecny już przy produkcji pojazdu, a nie dopiero w trakcie jego eksploatacji – podobnie jak kwestia bhp na stanowisku pracy. Zapewnijcie Państwo bezpieczeństwo i ochronę środowiska w branży samochodowej stosując produkty DENIOS!
Codzienne posługiwanie się chemikaliami i farmaceutykami stanowi szczególny akcent w tej branży. Dla naszych klientów z przemysłu chemicznego i farmaceutycznego oferujemy liczne produkty umożliwiające bezpieczne postępowanie z niebezpiecznymi substancjami.
Przedsiębiorstwa z branży budowy maszyn i przetwórstwa tworzyw sztucznych mają na co dzień do czynienia z licznymi ustawami i rozporządzeniami. Tutaj znajdą Państwo odpowiednie dla siebie produkty do przepisowego składowania materiałów niebezpiecznych i bhp.
Naszym klientom z przemysłu metalowego pomagamy zagwarantować ekologiczną produkcję i zachowanie przepisów prawa – np. przy postępowaniu z surowcami, materiałami eksploatacyjnymi i pomocniczymi albo też w dziedzinie bhp.