Nasz typ: Pojemnik do posypywania typu GB

Nasze pojemniki do posypywania typu GB to absolutne hity w swojej dziedzinie. Najważniejsze cechy tego produktu to, z jednej strony, oszczędność miejsca, bo jest tak zaprojektowany, że można układać w stos jeden na drugim do 5 pojemników z pokrywą lub bez. W ten sposób można je składować na niewielkiej przestrzeni także w lecie, kiedy nie są używane, bez ryzyka zagubienia pokrywy. Dzięki mocnym zawiasom pokrywę można łatwo montować i demontować bez użycia narzędzi.

Kolejną zaletą naszych pojemników do posypywania są kieszenie na widły, które zapewniają łatwy podjazd i transport wózkiem paletowym lub widłowym, również pełnych pojemników. Ich stabilne obrzeże pozwala także na transport ręczny.

Pokrywa na zakładkę zapobiega przenikaniu opadów i tym samym chroni zawartość przed zbrylaniem, a wbudowany schowek w pokrywie zapewnia miejsce do praktycznego przechowywania np. rękawic.

Zobacz film i przekonaj się sam o zaletach naszych pojemników do posypywania typu GB.

Ponieważ materiał do posypywania, jak sól, granulat czy piasek często staje się bezużyteczny wskutek niewłaściwego przechowywania, ważne jest jego odpowiednie składowanie. Pojemniki typu GB chronią materiał do posypywania przed każdą pogodą i utrzymują go w stałej gotowości.


Dalsze rozwiązania dla bezpiecznej zimyZimowe produkty DENIOS

Bezpieczna zima - porady i rekomendowane produkty!

Niskie temperatury, deszcz ze śniegiem, śnieg ... mogą zmienić Twoją firmę w miejsce pełne zagrożeń dla pracowników, gości oraz surowców. Aby przygotować się na każdą ewentualność DENIOS oferuje szeroki wybór zimowych produktów, które zabezpieczą teren i zapobiegną przerwom w produkcji.


Wiedza ekspertów na temat zimowego utrzymania w zakładzie pracy

Wiedza ekspertów na temat zimowego utrzymania w zakładzie pracy

Czy Państwa pracownicy są dobrze chronieni przy każdej pogodzie?

W naszym praktycznym poradniku nt. zimowego utrzymania odpowiemy Państwu na często zadawane pytania o zabezpieczenie komunikacji i obowiązki zapewnienia ochrony przy deszczu, śniegu i gołoledzi.

Do poradnika

Wszystko, co warto wiedzieć o optymalnym oświetleniu

Wszystko, co warto wiedzieć o optymalnym oświetleniu

Kto jest odpowiedzialny za oświetlenie w miejscu pracy? Jakie przepisy i dyrektywy muszą być przestrzegane?

Z naszego poradnika dowiesz się, co musisz zrobić, aby stworzyć najlepsze warunki oświetleniowe i przestrzegać przepisów prawa.

Do poradnika


ROZJAŚNIJ MROK

Najpóźniej wtedy, gdy dni znowu zaczynają się skracać, trzeba raz jeszcze dokładnie się przyjrzeć warunkom oświetleniowym na stanowisku pracy.

Prawidłowe oświetlenie poprawia samopoczucie, wzmaga koncentrację i pomaga unikać wypadków. Systemy oświetleniowe odpowiednie dla Państwa potrzeb znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.