Prawidłowe składowanie środków dezynfekcyjnych

Prawidłowe składowanie i posługiwanie się środkami dezynfekcyjnymi

Z uwagi na aktualną sytuację wiele zakładów pracy realizuje wymagane koncepcje higieniczne. Wzrasta przez to zapotrzebowanie przedsiębiorstw na środki dezynfekcyjne. Aby je zaspokoić, producenci powiększają produkcję, na rynek wchodzą nowi wytwórcy, a niektóre zakłady produkują nawet same na własne potrzeby. W rezultacie w zakładzie pojawiają się większe ilości środków dezynfekcyjnych i dodatków. Dla wszystkich wyzwanie stanowi fakt, że większość środków dezynfekcyjnych ze względu na swój skład należy do cieczy zapalnych. Te zaś muszą być składowane z zachowaniem wymogów ochrony przeciwpożarowej i ochrony wód.

 

Wiele pytań, jeden partner: W tych niespokojnych czasach mogą Państwo liczyć na DENIOS. Na kompetentną poradę i optymalne rozwiązania – bez względu na to, czy chodzi o przepisowe składowanie przez krótki czas, czy o konieczność nastawienia się na dłużej na wysokie zużycie środków dezynfekcyjnych lub dodatków.


Nasze rozwiązania do przepisowego postępowania ze środkami dezynfekcyjnymi

 

 

Pojemniki bezpieczne FALCON do składowania, transportu i oszczędnego użycia

Pojemniki bezpieczne FALCON są idealnym rozwiązaniem, jeśli trzeba nalewać środki dezynfekcyjne z większych pojemników do mniejszych, a następnie składować je lub transportować. Bańki do spryskiwania i nawilżacze oszczędne zagwarantują Państwu szczególnie oszczędne wykorzystanie materiału.


Wiedza fachowa


Najczęściej wyszukiwane produkty

To również może Państwa zainteresować:


Chętnie Państwu doradzimy!

Czy potrzebują Państwo indywidualne porady na temat przepisowego składowania środków dezynfekcyjnych? Chętnie pomożemy Państwu dokonać właściwego wyboru odpowiedniego do potrzeb. Prosimy o kontakt!

 

 

  • Fachowe doradztwo: Tel. 22 279 40 00

  • Pytania