[Translate to pl_PL:] Sicherheit 2021: Unsere Lösungen für Ihre Praxis

Bezpieczeństwo 2021: nasze rozwiązania w twojej codziennej praktyce

Jako projektant, producent i dostawca wyznaczającej trendy technologii środowiskowej, naszym celem jest ciągłe oferowanie innowacyjnych produktów i usług, które zwiększają bezpieczeństwo naszych klientów i chronią zasoby naturalne. W tym roku ponownie możesz odkryć liczne innowacje ze świata DENIOS. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje.Katalog główny DENIOS 2021

Twój kompletny program ochrony środowiska i bezpieczeństwa

Na ponad 800 stronach nowego katalogu głównego DENIOS znajdziesz wypróbowane i przetestowane produkty, aktualne bestsellery i nasze najnowsze innowacje z następujących dziedzin: 

  • Przechowywanie substancji niebezpiecznych
  • Postępowanie z substancjami niebezpiecznymi
  • Systemy zbiorników i kontenery
  • Bezpieczeństwo pracy
  • Czyszczenie i utylizacja
  • Wyposażenie fabryczne

Ponadto katalog główny DENIOS zawiera naszą fachową wiedzę na temat podstaw prawnych, praktyczne pomoce przy wyborze i wskazówki serwisowe na licznych stronach informacyjnych. Skorzystaj z naszej przyjaznej dla środowiska wersji online - na przykład w biurze domowym.

Przeglądaj online

Katalog główny DENIOS 2021

Nowości

Składy z drzwiami rolowanymi

Nasze popularne magazyny materiałów niebezpiecznych PolySafe, wykonane z bardzo wytrzymałego polietylenu, są teraz dostępne z roletami, które zajmują mało miejsca. Ten wariant drzwi jest optymalnym rozwiązaniem dla ciasnych przestrzeni i tworzy kompaktową przestrzeń do przechowywania beczek i małych pojemników bez zajmowania otoczenia przez otwarte drzwi. Daje to również, na przykład, większe pole do popisu dla dróg ruchu wewnętrznego, których wymagana minimalna szerokość musi być zawsze wolna, zgodnie z przepisami BHP.

 

 


Wanny wychwytowe pro-line ze zintegrowanym wskaźniemiek wycieku

Wyciek w wannie wychwytowej należy jak najszybciej usunąć. Ważne jest nie tylko przywrócenie wymaganej prawem objętości wychwytu ale także przeciwdziałanie niebezpieczeństwu wydostawania się oparów. Nowe wanny zbierające pro-line ułatwiają kontrolę wizualną: ruszty są wyposażone w zintegrowany wskaźnik wycieku. Jeśli w wannie znajduje się ciecz, jest to sygnalizowane plastikowym wskaźnikiem w jaskrawej czerwieni. Nie ma potrzeby żmudnego czyszczenia i podnoszenia kraty w celu sprawdzenia szczelności.

 

 


Wanny pod IBC zoptymalizowane konstrukcyjnie - 18% oszczędności miejsca!

Do producenta należy zaprojektowanie projektu i konstrukcji wanny wychwytowej, aby była bezkompromisowo funkcjonalna. Mając to na uwadze, inżynierowie DENIOS regularnie pracują nad optymalizacją naszych produktów. Nowa generacja wanien na 2 IBC firmy DENIOS przekonuje szerokością zmniejszoną o 18% - i umożliwia przechowywanie niebezpiecznych materiałów w znacznie bardziej oszczędny sposób. Oczywiście wymagana prawnie objętość wychwytu 1000 litrów jest nadal zachowana, DPPL można wygodnie umieścić na tacy zbiorczej.

 

 


Wanny pod IBC z akcesoriami w wygodnym pakiecie

Aby twoi pracownicy byli w pełni chronieni podczas przechowywania i napełniania w codziennych operacjach, przygotowaliśmy specjalne zestawy wanien wychwytowych do IBC w atrakcyjnych cenach. Oprócz wanny IBC wykonanej ze stali lub tworzywa sztucznego (PE), zestawy wyposażone są w samowystarczalny system ostrzegania przed wyciekami Spillguard®, pojemnik bezpieczeństwa FALCON, włókninę wiążącą DENSORB® oraz inne wysokiej jakości rozwiązania marki i świata produktów DENIOS. Skorzystaj teraz z wszechstronnej ochrony DENIOS!