Magazyn materiałów niebezpiecznych DENIOS. Customised solutions.

Magazyn materiałów niebezpiecznych DENIOS. Customised solutions.

Jeśli niebezpieczne substancje muszą być magazynowane na platformie pośrodku Morza Północnego, w morskiej farmie wiatrowej Global Tech I, to jest to zadanie, którego podejmuje się DENIOS. To przykład tego, jak możemy wykorzystać nasze 35 lat doświadczenia i kompetencji jako konstruktorzy i wdrażający takie produkty jak magazyny materiałów niebezpiecznych w indywidualnym i szytym na miarę rozwiązaniu. Jest to wynik optymalnej współpracy doświadczonych w projektach ekspertów ze wszystkich działów w ultranowoczesnej produkcji w siedzibie naszej firmy w Bad Oeynhausen. Wszystko pod jednym dachem, wszystko z jednej ręki.


Whitepaper DENIOS. Doświadczenie zgromadzone na przestrzeni 35 lat.

Wszystkie istotne informacje w temacie: magazyn materiałów niebezpiecznych.

Ze względu na bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska magzynowanie substancji niebezpiecznych podlega surowym przepisom i prawom. Na bieżąco udostępniamy do pobrania nowe i ważne informacje na temat materiałów niebezpiecznych, które zawierają cenne wskazówki dotyczące wykonywanego zadania:

  1. Whitepaper „Obowiązki operatora”: Czy znasz 6 najważniejszych kryteriów testowych dla obiektów magazynowych materiałów niebezpiecznych, na które jako operator powinieneś zwrócić uwagę?
  2. Biała księga „Planowanie”: Dowiesz się, jak uniknąć błędów podczas zakładania magazynu materiałów niebezpiecznych, a jednocześnie otrzymasz praktyczną listę kontrolną dla sprawnego projektu.

Zamów Whitepaper

Zarejestruj się, aby otrzymywać nasz newsletter, a otrzymasz wiadomość, gdy tylko dostępne będzie następne pobranie.

Whitepaper DENIOS

Doradztwo DENIOS. Profesjonalnie i osobiście.

Dla sprawnego przebiegu projektu od planowania i uruchomienia magazynu materiałów niebezpiecznych do serwisu.

Przechowywanie substancji niebezpiecznych podlega surowym przepisom. Dlatego ważne jest, aby mieć kompetentnego partnera u boku podczas planowania i rozwoju magazynu substancji niebezpiecznych. Nasi doświadczeni konsultanci są zawsze do Państwa dyspozycji i oferują dogłębą analizę i porady dotyczące waszego przypadku. Porozmawiajcie z nami.       

W filmie nasz doradca klienta Philipp Weber wyjaśnia, co rozumiemy przez „wszystko z jednej ręki”. A także jak udaje nam się precyzyjnie realizować indywidualne wymagania naszych klientów.

 

Poproś o poradę teraz


Magazyn materiałów niebezpiecznych DENIOS. Różnorodność produktów od producenta.

Do bezpiecznego i zgodnego z prawem przechowywania substancji niebezpiecznych.

Dzięki 35-letniemu doświadczeniu, najnowocześniejszej produkcji i doświadczonym ekspertom DENIOS oferuje unikalną różnorodność produktów i urządzeń. Niezależnie od tego, czy jest to kompaktowy magazyn materiałów niebezpiecznych, do którego można wchodzić, czy magazyn regałowy z drzwiami przesuwnymi do 120 minut wytrzymałości ogniowej - tworzymy idealne rozwiązanie dla każdego wymagania.

 

Dowiedz się więcej


Serwis DENIOS. Wykwalifikowany i certyfikowany.

Do profesjonalnej konserwacji i obsługi magazynów materiałów niebezpiecznych.

Tylko wykwalifikowani i certyfikowani monterzy i technicy mogą serwisować i konserwować magazyny materiałów niebezpiecznych. Konserwacja przez producenta zapewnia również bezpieczeństwo i utrzymanie wartości Twojego magazynu materiałów niebezpiecznych. Postrzegamy siebie jako partnera serwisowego, rzetelnego, kompetentnego i zawsze po Twojej stronie. Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

Dowiedz się więcej