Szanowni Państwo, drodzy Klienci DENIOS,

W ostatnich dniach i tygodniach zalewają nas doniesienia o chorobie zakaźnej. To, co wydawało się tak odległe, dotarło teraz także i do nas do Europy i do Polski. Przede wszystkim – mamy wielką nadzieję, że w Państwa firmie wszyscy mają się dobrze. W DENIOS nic nam nie jest.

Zdecentralizowaliśmy elastycznie pracę:
Aby zachować zdrowie, wprowadziliśmy reorganizację i decentralizację pracy. Dotyczy to siedziby naszej firmy w Michałowicach i centrali w Niemczech, gdzie podjęliśmy działania, aby w tym czasie działać jak najbardziej elastycznie.

Wszystko toczy się prawie normalnie:
Nasza produkcja przy uwzględnieniu koniecznych zabezpieczeń odbywa się nadal na wysokich obrotach, a i u naszych poddostawców nie występują obecnie żadne utrudnienia. Ponadto codziennie sprawdzamy nasze zapasy w magazynie. Również pod tym względem jesteśmy w znakomitej sytuacji. Ze względu na przerwę wielkanocną i wynikające z tego zmniejszone moce przerobowe, dostawy mogą jednak trwać nieco dłużej. Prosimy o wyrozumiałość. 

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji:
W najbliższym czasie będą się pojawiać pytania o zamówienia i terminy dostaw. Jak zwykle wśród partnerów, zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i będziemy Państwa informować na bieżąco o sytuacji.

Zachowujemy czujność i śledzimy wszystkie wydarzenia w poczuciu odpowiedzialności – wobec Państwa i naszych pracowników. Ale na pewno również z niezbędną rozwagą.

Prosimy bez wahania kontaktować się z nami.
Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem

Jacek Szczepanik

- Wiceprezes DENIOS Sp. z o.o. -

Zadzwoń do nas

Nas dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji telefonicznie w naszych zwykłych godzinach pracy.
(Pon - Pt: 8-16)

Porady ekspertów i przyjmowanie zamówień:
22 279 40 00

NOWOŚĆ: Czatuj z nami

Naturalnie jesteśmy do Państwa dyspozycji także online. Albo tradycyjnie drogą mailową, albo przez czat.
(pon - pt: 8-16)

E-Mail:
info@denios.pl


Aby rozpocząć czat, kliknij na przycisk "czat", w lewym dolnym rogu na naszej stronie.