Wyposażenie dla pełnej ochrony

Różnorodne moduły wyposażenia magazynu materiałów niebezpiecznych

DENIOS postawił sobie za cel stworzenie magazynu na materiały niebezpieczne, który w pełni spełni  wymagania operacyjne oraz uwzględni zmiany w zakresie ochrony pracy i środowiska. W nowym asortymencie wyposażenia systemów magazynowych DENIOS znajdą Państwo szeroki wachlarz opcji do stworzenia przyszłościowego środowiska pracy z Państwa magazynem materiałów niebezpiecznych.

Think Green – bądź eko!

Zrównoważone przechowywanie substancji niebezpiecznych

Zielony dach dla zrównoważonego środowiska pracy

W czasach zmian klimatu, zwiększonej emisji CO2 i wymierania owadów, w wielu firmach dokonują się zmiany w myśleniu, a kwestia zrównoważonego rozwoju staje się coraz ważniejsza. Z naszym najnowszym rozwiązaniem, mogą Państwo uczynić swój magazyn materiałów niebezpiecznych prawdziwie ekologicznym. Dzięki żywej warstwie izolacyjnej na dachu w istotny sposób przyczynią się Państwo do ochrony środowiska, np przez ochronę owadów, pochłanianie drobnych pyłów czy retencję wody deszczowej, jednocześnie poprawiając przy tym wydajność klimatyzacji. Nie mówiąc o atrakcyjnym wyglądzie - co z pewnością prowadzi do poprawy samopoczucia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Prosimy o kontakt!

Zapytaj teraz

Wszystko w zasięgu - cyfryzacja i monitoring

Wyposażenie do monitorowania stanu

Sprzęt do monitorowania stanu

Sterowanie systemem stanowi podstawę bezpiecznej interakcji wszystkich istotnych dla bezpieczeństwa elementów systemu magazynowego. Dzięki nowoczesnym modułom obsługi i sterowania od DENIOS mają Państwo szybki dostęp do wszystkich istotnych danych z magazynu materiałów niebezpiecznych. Ponadto w przypadku awarii działają automatyczne mechanizmy bezpieczeństwa, takie jak systemy zamykania lub gaszenia. Cyfrowe interfejsy oferują możliwości zdalnej diagnozy. Opierając się na kontroli systemu, DENIOS jest jedynym producentem, który oferuje monitorowanie systemu magazynowego za pośrednictwem aplikacji w chmurze. Daje to nieograniczone możliwości niezależnego od lokalizacji przygotowania, oceny, przetwarzania i integracji danych.

Dowiedz sie więcej od naszego doradcy.

Zapytaj teraz


Safety first - wyposażenie związane z bezpieczeństwem

Wyposażenie bezpieczeństwa

Zapobieganie niebezpieczeństwu przez wyposażenie bezpieczeństwa 

Wymagania bezpieczeństwa dla magazynu materiałów niebezpiecznych nie wynikają wyłącznie z przepisów prawnych. Państwa ocena operacyjna w formie oceny ryzyka ma kluczowe znaczenie dla niezbędnego poziomu bezpieczeństwa. Kompleksowo doradzamy w zakresie wyposażenia bezpieczeństwa, na przykład w odniesieniu do technologii klimatyzacji, ochrony przeciwpożarowej i przeciwwybuchowej, monitorowania stanu, alarmowania i techniki gaszenia.

Zapytaj o szczegóły naszego doradcy.

Zapytaj teraz


Bez stresu - komfort dla bardziej wydajnych procesów

Komfortowe wyposażenie

Spraw, aby korzystanie z przestrzeni i dostęp były wygodniejsze

W zależności od towarów w magazynie, wykonywanych czynności i procesów intralogistycznych, tworzymy magazyn materiałów niebezpiecznych całkowicie zgodnie z Państwa potrzebami. Możemy wdrożyć elastyczne poziomy przechowywania, różne opcje mocowania, sprzęt do przenoszenia i napełniania, szyny nośne itp., wybierając z naszej różnorodnej oferty urządzeń. Mają Państwo do wyboru alternatywne wersje drzwi, nowoczesne systemy ustalające i zamykające drzwi. Mogą podzielić swój magazyn substancji  niebezpiecznych na różne strefy robocze. Komfortowy sprzęt DENIOS ułatwi codzienną pracę i pozwoli zyskać cenny czas pracy.

Zapytaj o szczegóły naszego doradcy.

Zapytaj teraz


Łatwe zarządzanie wyciekami

SpillGuard®

Wiedziałeś o tym?

Czujnik wycieków SpillGuard® jest teraz dodawany gratis do zakupionego nowgo systemu magazynowego DENIOS. Jest całkowicie samowystarczalny, natychmiast gotowy do użytku i pasuje do każdego typu magazynu. Pozwala zyskać cenny czas na usuwanie wycieku, zanim dojdzie do większych szkód.

Do produktu

DENSORB Caddy

Mobilny zestaw ratunkowy sorbentów DENSORB Caddy Small

Znakomite wyposażenie na wypadek awarii: w DENSORB Caddy pod ręką jest wszystko, czego potrzeba do usuwania wycieku. Od wypróbowanego w praktyce wyboru różnych sorbentów przez odpowiednie ŚOI aż po stojak ostrzegawczy do oznakowania miejsca wypadku.

Do produktu