• Indywidualne doradztwo

  • Jakość lidera rynku

  • Bezpośrednio od producenta

  • Międzynarodowe Know-how

Wychwyt szkodliwych substancji na stanowisku pracy

Skuteczne wychwytywanie szkodliwych substancji na stanowisku pracy jest ważnym czynnikiem bezpieczeństwa pracowników. Rozwiązania techniki wentylacyjnej DENIOS konstruowane są z myślą o otoczeniu pracy w rzemiośle i przemyśle i znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. Należy do nich zarówno stół odsysający do prac lutowniczych w warsztacie, jak stanowiska do pracy z materiałami niebezpiecznymi w laboratorium i farmacji bądź też kompletne rozwiązania typu house in house. Technika wentylacyjna DENIOS daje się przy tym gładko zintegrować z łańcuchem procesów, jest ekonomiczna i chroni aktywnie ludzi i środowisko.

Chętnie Państwu doradzimy >>

Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji: 22 279 40 00 lub info@denios.pl.

Skontaktuj się z nami >>

Serwis i konserwacja DENIOS

Nasze główne projekty w dziedzinie techniki wentylacyjnej

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00

  • Pytania


Przykłady z praktyki Technika wentylacji

Ciekawe rozwiązania praktyczne – Niech Państwo dowiedzą się więcej o naszych dotychczasowych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny techniki wentylacyjnej. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Stacje mieszania wewnątrz hal produkcyjnych, eżektorowe urządzenia wychwytujące szkodliwe substancje, specjalne instalacje MPE do różnych substancji, stoły robocze z wentylacją i wiele innych ...

Zobacz przykłady z praktyki >>