Komory grzewcze


Rozwiązania indywidualne - technika grzewcza

Rozwiązania indywidualne są potrzebne zawsze wtedy, gdy idzie o uzyskanie dużej pojemności magazynowej na małej przestrzeni. Albo też wtedy, gdy w sprzęcie grzewczym lub chłodniczym montowane jest indywidualne wyposażenie, bądź gdy obiekt ma stać na zewnątrz budynku. W tych przypadkach mogą być wykonane systemy mające do trzech poziomów składowania i podwójną głębokość, zamontowane drzwi oszczędzające miejsce lub też zaprojektowane całkowicie odrębne systemy klimatyzacji. Do użytku na zewnątrz DENIOS wytwarza wielkie systemy, które mogą mieć zadaszone przejścia między komorami.

Odpowiednie dla:
Żrące
Sprzyjające pożarowi
Zapalne
Drażniące
Szkodliwe dla zdrowia
Trujące
Szkodliwe dla wód

Zdjęcia Indywidualne rozwiązania w technice grzewczej i chłodniczej

Komora chłodnicza ze stali szlachetnej
Komora chłodnicza do materiałów wybuchowych
Komora grzewcza o dużej pojemności
Komora grzewcza do szybkiego wstawiania i odbierania
Komora grzewcza WK 614-2

Realizacja projektu w rozwiązaniach indywidualnych

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00
  • Pytania

Ciekawe rozwiązania praktyczne – Niech Państwo dowiedzą się więcej o naszych dotychczasowych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny techniki grzewczej i chłodniczej. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Roztapianie substancji zawierających rozpuszczalniki, wstępne klimatyzowanie składników do produkcji, składowanie w stałej temperaturze na terenie ochrony wód, komory grzewcze dla produkcji farmaceutycznej i wiele innych...


Zobacz przykłady z praktyki >>

Przykłady z praktyki Technika cieplna

Broszury produktowe DENIOS

Wiele dalszych szczegółów na temat naszych rozwiązań skrojonych na indywidualną miarę, produktów i akcesoriów znajdą Państwo także w katalogu głównym DENIOS, ukazującym się kilka razy do roku. Oprócz tego do dyspozycji naszych klientów są obszerne broszury o produktach działów: składowanie materiałów niebezpiecznych, technika grzewcza i chłodnicza. Przekonaj się sam w naszej strefie materiałów do pobrania.

Materiały do pobrania >>


Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji: 22 279 40 00 lub info@denios.pl.

Serwis i konserwacja DENIOS