Ochrona przed mrozem i izolacja magazynu

Szczególnym atutem rozwiązań kontenerowych DENIOS jest ich wszechstronność. Zależnie od warunków zastosowania i składowanych mediów może być konieczna ochrona ładunku przed mrozem i izolacja magazynu. Izolacja termiczna z materiału A lub B chroni skutecznie przed stratami energii i działaniem mrozu. W połączeniu z dostępnym opcjonalnie systemem grzewczym zagwarantują Państwo w ten sposób temperaturę wewnątrz powyżej +5 °C przy temperaturze na zewnątrz do -15 °C. Izolacja z niepalnego materiału A nadaje się do składowania cieczy zapalnych.

Odpowiednie dla:

Zdjęcia Ochrona przed mrozem i izolacja magazynu


Realizacja projektu dla rozwiązań kontenerowych

Konsultacje
Konsultacje
Planowanie / Projekt
Planowanie / Projekt
Produkcja
Produkcja
Uruchomienie / Akceptacja klienta
Uruchomienie / Akceptacja klienta
Serwis / Konserwacja (opcjonalnie)
Serwis / Konserwacja (opcjonalnie)

Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji: 22 279 40 00 lub info@denios.pl.

Serwis i konserwacja DENIOS

Broszury produktowe DENIOS

Wiele dalszych szczegółów na temat naszych rozwiązań skrojonych na indywidualną miarę, produktów i akcesoriów znajdą Państwo także w katalogu głównym DENIOS, ukazującym się kilka razy do roku. Oprócz tego do dyspozycji naszych klientów są obszerne broszury o produktach: składowanie materiałów niebezpiecznych, technika grzewcza i chłodnicza. Przekonaj się sam w naszej strefie materiałów do pobrania.

Materiały do pobrania >>

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00

  • Pytania