Rozwiązania indywidualne składowania materiałów niebezpiecznych


Rozwiązania indywidualne składowania materiałów niebezpiecznych

Zwłaszcza przy składowaniu dużych ilości materiałów niebezpiecznych bardziej złożone stają się wymagania stawiane magazynowi, podobnie jak obowiązujące ustawy i przepisy. Również na terenie zakładu pracy muszą być częstokroć spełnione określone warunki, które powodują konieczność zmian budowlanych. Rozwiązania indywidualne składowania materiałów niebezpiecznych należą w DENIOS do stałych składników naszych usług.

Dzięki modularnej budowie sprzętu, alternatywnie z ochroną ppoż. i/lub termoizolacją oraz obszerną ofertą akcesoriów mogą być spełnione wszelkie profile wymagań. Można tu wymienić np.:

  • Wentylację przy składowaniu cieczy zapalnych
  • Ochronę przeciwpożarową od wewnątrz i z zewnątrz
  • Izolację dla utrzymania stałej temperatury składowania

Czy będzie chodziło o wielki magazyn dla instytutu badawczego lub przemysłu, pośrednie składowisko odpadów, obiekty „pod klucz”, kontenery z ochroną przed promieniowaniem czy magazyny nadtlenków – skonstruujemy konieczne rozwiązanie dla każdego zastosowania.

Odpowiednie dla:
Szkodliwe dla zdrowia
Szkodliwe dla wód
Zapalne
Sprzyjające pożarowi
Żrące
Trujące
Drażniące

Zdjęcia rozwiązań indywidualnych

Realizacja projektu w rozwiązaniach indywidualnych

Konsultacje
Konsultacje
Planowanie / Projekt
Planowanie / Projekt
Produkcja
Produkcja
Uruchomienie / Akceptacja klienta
Uruchomienie / Akceptacja klienta
Serwis / Konserwacja (opcjonalnie)
Serwis / Konserwacja (opcjonalnie)

Dowiedz się więcej o naszych dotychczasowych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny składowania materiałów niebezpiecznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Kontener przeciwpożarowy ustawiony wewnątrz budynku do indywidualnego poboru chemikaliów, składowisko pośrednie na odpady, magazyn farb drukarskich z ochroną ppoż. i przed mrozem, składowanie surowców chemicznych, mieszalnia farb w kontenerze ppoż. i wiele innych...


Wszystkie przykłady z praktyki >>

Przykłady z praktyki składowanie materiałów niebezpiecznych

Broszury produktowe DENIOS

Wiele dalszych szczegółów na temat naszych rozwiązań skrojonych na indywidualną miarę, produktów i akcesoriów znajdą Państwo także w katalogu głównym DENIOS, ukazującym się kilka razy do roku. Oprócz tego do dyspozycji naszych klientów są obszerne broszury o produktach: składowanie materiałów niebezpiecznych, technika grzewcza i chłodnicza. Przekonaj się sam w naszej strefie materiałów do pobrania.

Materiały do pobrania >>


Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji: 22 279 40 00 lub info@denios.pl.

Serwis i konserwacja DENIOS

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00

  • Pytania