Rototronic


Przemysłowe profesjonalne mycie części

Czystość części i precyzyjnych komponentów jest nie tylko ważnym kryterium jakości w produkcji. Często zachowanie określonych wymagań czystości jest istotnym elementem samego procesu produkcyjnego. Mycie części w przypadku przemysłowych wielkich serii jest zawsze sprawą indywidualną i nie może być wykonywane produktami seryjnymi. Nasi specjaliści od mycia części z PURIMA projektują i budują z powodzeniem wodne urządzenia do mycia dla dużych klientów z dziedziny motoryzacji, lotnictwa i kosmonautyki, techniki kolejowej i komunikacyjnej albo przemysłu gumy i tworzyw sztucznych. Przy uwzględnieniu właściwości, geometrii i wymaganej czystości danej części inżynierowie PURIMA projektują indywidualne rozwiązania systemowe – ręczne lub zautomatyzowane. 

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00
  • Pytania

Technologie zorientowane na stosowanie

Urządzenie do mycia łożysk tocznych
Urządzenie do mycia łożysk tocznych
Kosz na części
Urządzenie natryskowe Flowtronic

Równie różnorodne, jak Państwa wymagania

Portfolio PURIMA jest równie różnorodne, jak zakłady klientów i ich wymagania. Każde urządzenie myjące opiera się na specjalnie opracowanych technologiach.
Zanim jakieś urządzenie zostanie skierowane do produkcji we własnej firmie, odbywają się wnikliwe próby laboratoryjne i mycia testowe, żeby opracować właściwe wymagania czystości, odpowiednią metodę mycia i ewentualnie konieczne dodatki czyszczące. Przy wykorzystaniu długoletnich doświadczeń i różnorodnych projektów klientów PURIMA zrealizowała wiele różnych typów urządzeń.

  • Urządzenia przelotowe typu Rototronic i Flowtronic są urządzeniami precyzyjnymi o dużej przepustowości spełniającymi jednocześnie wysokie wymagania dot. czystości. Modularna struktura różnych technologii mycia umożliwia nadzwyczaj elastyczne układy i procesy mycia.
  • Urządzenia wysokociśnieniowe wykorzystują wodę pod wysokim ciśnieniem do usuwania uporczywych zabrudzeń powierzchni albo wypływek odkuwki. Urządzenia wysokociśnieniowe PURIMA pozwalają efektywnie czyścić również części o dużych gabarytach.
  • Urządzenia płucząco-kontrolne myją węże lub rury i w drugim etapie sprawdzają ich szczelność. Odpowiednio filtrowane i nieprzerwanie sprawdzane media o dużej prędkości przepływu zapewniają skuteczne oczyszczanie.
  • Urządzenia modułowe ułatwiają elastyczne dostosowanie do zmieniających się części i wymagań odnośnie ich mycia. Myjki ultradźwiękowe, płuczki bądź urządzenia suszące mogą być łączone w jednostkę myjącą i dowolnie rekonfigurowane.

Chętnie Państwu doradzimy >>


Rozwiązywanie problemów z myciem

PURIMA jest częścią Grupy DENIOS i specjalizuje się w przemysłowym myciu części. Od ponad 25 lat nasi koledzy z Porta Westfalica projektują i konstruują innowacyjne rozwiązania systemowe. Każde urządzenie jest unikatowe, projektowane i wytwarzane na bazie wymagań klienta.

Na całym świecie zadowoleni klienci wykorzystują urządzenia PURIMA do mycia – są to przede wszystkim przedsiębiorstwa z branży motoryzacji, kosmonautyki i lotnictwa, techniki kolejowej i komunikacyjnej albo przemysłu gumy i tworzyw sztucznych. Wybór każdorazowo właściwej metody PURIMA opracowuje wspólnie w firmowym technikum, aby spełnić stawiane wymagania odnośnie czystości.

Mają Państwo nierozwiązane problemy z myciem?

Dowiedz się więcej >>

Siedziba przedsiębiorstwa Purima