Rototronic


Przemysłowe profesjonalne mycie części

Czystość części i precyzyjnych komponentów jest nie tylko ważnym kryterium jakości w produkcji. Często zachowanie określonych wymagań czystości jest istotnym elementem samego procesu produkcyjnego. Mycie części w przypadku przemysłowych wielkich serii jest zawsze sprawą indywidualną i nie może być wykonywane produktami seryjnymi. Nasi specjaliści od mycia części z PURIMA projektują i budują z powodzeniem wodne urządzenia do mycia dla dużych klientów z dziedziny motoryzacji, lotnictwa i kosmonautyki, techniki kolejowej i komunikacyjnej albo przemysłu gumy i tworzyw sztucznych. Przy uwzględnieniu właściwości, geometrii i wymaganej czystości danej części inżynierowie PURIMA projektują indywidualne rozwiązania systemowe – ręczne lub zautomatyzowane. 

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00

  • Pytania

Technologie zorientowane na stosowanie

Równie różnorodne, jak Państwa wymagania

Portfolio PURIMA jest równie różnorodne, jak zakłady klientów i ich wymagania. Każde urządzenie myjące opiera się na specjalnie opracowanych technologiach.
Zanim jakieś urządzenie zostanie skierowane do produkcji we własnej firmie, odbywają się wnikliwe próby laboratoryjne i mycia testowe, żeby opracować właściwe wymagania czystości, odpowiednią metodę mycia i ewentualnie konieczne dodatki czyszczące. Przy wykorzystaniu długoletnich doświadczeń i różnorodnych projektów klientów PURIMA zrealizowała wiele różnych typów urządzeń.

  • Urządzenia przelotowe typu Rototronic i Flowtronic są urządzeniami precyzyjnymi o dużej przepustowości spełniającymi jednocześnie wysokie wymagania dot. czystości. Modularna struktura różnych technologii mycia umożliwia nadzwyczaj elastyczne układy i procesy mycia.
  • Urządzenia wysokociśnieniowe wykorzystują wodę pod wysokim ciśnieniem do usuwania uporczywych zabrudzeń powierzchni albo wypływek odkuwki. Urządzenia wysokociśnieniowe PURIMA pozwalają efektywnie czyścić również części o dużych gabarytach.
  • Urządzenia płucząco-kontrolne myją węże lub rury i w drugim etapie sprawdzają ich szczelność. Odpowiednio filtrowane i nieprzerwanie sprawdzane media o dużej prędkości przepływu zapewniają skuteczne oczyszczanie.
  • Urządzenia modułowe ułatwiają elastyczne dostosowanie do zmieniających się części i wymagań odnośnie ich mycia. Myjki ultradźwiękowe, płuczki bądź urządzenia suszące mogą być łączone w jednostkę myjącą i dowolnie rekonfigurowane.

Chętnie Państwu doradzimy >>


Rozwiązywanie problemów z myciem

PURIMA jest częścią Grupy DENIOS i specjalizuje się w przemysłowym myciu części. Od ponad 25 lat nasi koledzy z Porta Westfalica projektują i konstruują innowacyjne rozwiązania systemowe. Każde urządzenie jest unikatowe, projektowane i wytwarzane na bazie wymagań klienta.

Na całym świecie zadowoleni klienci wykorzystują urządzenia PURIMA do mycia – są to przede wszystkim przedsiębiorstwa z branży motoryzacji, kosmonautyki i lotnictwa, techniki kolejowej i komunikacyjnej albo przemysłu gumy i tworzyw sztucznych. Wybór każdorazowo właściwej metody PURIMA opracowuje wspólnie w firmowym technikum, aby spełnić stawiane wymagania odnośnie czystości.

Mają Państwo nierozwiązane problemy z myciem?

Dowiedz się więcej >>

Siedziba przedsiębiorstwa Purima