Stacje dozujące

Inżynierowie DENIOS opracowali rozwiązania, które doskonale spełnią wszystkie Państwa wymagania. Nasze bezpieczne pomieszczenia techniczne mogą być wykorzystywane jako mieszalnie farb, lakierów i wielu innych niebezpiecznych substancji chemicznych. Możliwe jest również wykorzystywanie pomieszczenia do centralnego składowania gazów technicznych w bezpośrednim sąsiedztwie produkcji. Możliwość elastycznego wyposażenia wnętrza pozwala spełnić szeroki zakres oczekiwań. Dzięki mobilne, lekkiej konstrukcji z łatwością można później zmienić jego lokalizację.

Przepisy bezpieczeństwa określają wymagane odległości pomiędzy potencjalnie niebezpiecznymi substancjami. Jeśli z jakiegoś powodu nie mogą być one spełnione, rozwiązaniem są bezpieczne pomieszczenia techniczne DENIOS, z ochroną przeciwpożarową REI 120 (120 minut), zatwierdzone i zgodne z obowiązującymi przepisami, nadają się do ustawienia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, bez konieczności zachowania odstępów bezpieczeństwa.

Odpowiednie dla:
Żrące
Sprzyjające pożarowi
Zapalne
Drażniące
Szkodliwe dla zdrowia
Trujące
Szkodliwe dla wód

Zdjęcia Stacje dozujące

Stacja dozująca
Wnętrze kontenera do dozowania
Stacja dozująca rysunek
Kontener do dozowania
Stacja dozowania benzyny
Ergonomiczny układ i swoboda ruchów

Realizacja projektu Stacje dozujące

Konsultacje
Konsultacje
Planowanie / Projekt
Planowanie / Projekt
Produkcja
Produkcja
Uruchomienie / Akceptacja klienta
Uruchomienie / Akceptacja klienta
Serwis / Konserwacja (opcjonalnie)
Serwis / Konserwacja (opcjonalnie)
  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00
  • Pytania

Ciekawe rozwiązania praktyczne – Niech Państwo dowiedzą się więcej o naszych dotychczasowych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny bezpiecznych pomieszczeń technicznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Zewnętrzne serwerownie, firmowa ochrona przed promieniowaniem dla smolsys Ltd., salon wystawowy akumulatorów energii, pomieszczenia do dawkowania i składowania lakierów, stanowisko badania stacjonarnych akumulatorów energii, składowanie akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych...


Zobacz przykłady z praktyki >>

Uniwersytet Techniczny Monachium

Broszury produktowe DENIOS

Wiele dalszych szczegółów na temat naszych rozwiązań skrojonych na indywidualną miarę, produktów i akcesoriów znajdą Państwo także w katalogu głównym DENIOS, ukazującym się kilka razy do roku. Oprócz tego do dyspozycji naszych klientów są obszerne broszury o produktach: składowanie materiałów niebezpiecznych, technika grzewcza i chłodnicza. Przekonaj się sam w naszej strefie materiałów do pobrania.

Materiały do pobrania >>

Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji.

Serwis i konserwacja DENIOS