Kontener laboratoryjny

Praca jak w laboratorium

Pyły i opary zagrażające zdrowiu stanowią niebezpieczeństwo dla pracowników i wymagają zabezpieczonego stanowiska pracy. W takim przypadku na polecenie zasługuje uzupełnienie środków ochrony indywidualnej przez rozwiązania techniczne. Do tych celów wyposażamy nasze bezpieczne pomieszczenia techniczne jak pełnowartościowe kontenery laboratoryjne. Dzięki dopasowaniu certyfikowanych stołów roboczych DENIOS, instalacji odsysających i zabezpieczeń przed pożarem i wybuchem kontenery laboratoryjne stwarzają idealne warunki dla Państwa pracowników przy czynnościach z niebezpiecznymi substancjami. Możliwe zastosowania to pomieszczenia do próbkowania i analiz, stacje dawkowania lub pomieszczenia do badania i składowania akumulatorów litowo-jonowych.

Chętnie Państwu doradzimy >>

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00

  • Pytania

Uniwersytet Techniczny Monachium

Ciekawe rozwiązania praktyczne – Niech Państwo dowiedzą się więcej o naszych dotychczasowych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny bezpiecznych pomieszczeń technicznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Zewnętrzne serwerownie, firmowa ochrona przed promieniowaniem dla smolsys Ltd., salon wystawowy akumulatorów energii, pomieszczenia do dawkowania i składowania lakierów, stanowisko badania stacjonarnych akumulatorów energii, składowanie akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych...


Zobacz przykłady z praktyki >>


Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji.

Skontaktuj się z nami >>

Serwis i konserwacja DENIOS