• Indywidualne doradztwo
  • Jakość lidera rynku
  • Bezpośrednio od producenta
  • Międzynarodowe Know-how


Kontener IT

Bezpieczeństwo danych jest ważnym czynnikiem przy umieszczaniu techniki IT. Innym jest mobilność. Nasze kontenery IT łączą oba aspekty w zabezpieczonym ze wszystkich stron i przemyślanym bezpiecznym pomieszczeniu technicznym, konstruowanym i wytwarzanym indywidualnie według wymagań klienta. Klient ma do wyboru wyposażenie bezpieczeństwa zgodne ze stanem techniki, jak ochrona przed włamaniem i wandalizmem, wczesne wykrywanie pożaru, zapobieganie mu i technika gaśnicza, a także dublujące się instalacje klimatyzacyjne albo zasilacz bezprzerwowy. 


Odpowiednie dla:
Szkodliwe dla zdrowia
Szkodliwe dla wód
Zapalne
Sprzyjające pożarowi
Żrące
Trujące
Drażniące

Pewny outsourcing danych

Wraz z siedmioma innymi firmami, które z różnych punktów widzenia zajmują się tematyką bezpieczeństwa IT i centrów danych, włączyliśmy naszą wiedzę w ramach wspólnego projektu elastycznej i nowoczesnej serwerowni. Rezultatem prac jest "Complete-Data-Center"(CDC) - kompletne centrum danych, w którym każde centrum danych czy każda serwerownia, która osiągnie swoje możliwości przerobowe, może zostać łatwo i skutecznie zastąpiona lub rozszerzona.


Zdjęcia do Kontener IT


Realizacja projektu Kontener IT

Konsultacje
Konsultacje

Planowanie / Projekt
Planowanie / Projekt

Produkcja
Produkcja

Uruchomienie / Akceptacja klienta
Uruchomienie / Akceptacja klienta

[Translate to pl_PL:] Service / Wartung (optional)
[Translate to pl_PL:] Service / Wartung (optional)

Serwis / Konserwacja (opcjonalnie)

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00
  • Pytania


Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji.

Skontaktuj się z nami >>

Serwis i konserwacja DENIOS

Ciekawe rozwiązania praktyczne – Niech Państwo dowiedzą się więcej o naszych dotychczasowych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny bezpiecznych pomieszczeń technicznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Zewnętrzne serwerownie, firmowa ochrona przed promieniowaniem dla smolsys Ltd., salon wystawowy akumulatorów energii, pomieszczenia do dawkowania i składowania lakierów, stanowisko badania stacjonarnych akumulatorów energii, składowanie akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych...


Zobacz przykłady z praktyki >>

Uniwersytet Techniczny Monachium

Broszury produktowe DENIOS

Wiele dalszych szczegółów na temat naszych rozwiązań skrojonych na indywidualną miarę, produktów i akcesoriów znajdą Państwo także w katalogu głównym DENIOS, ukazującym się kilka razy do roku. Oprócz tego do dyspozycji naszych klientów są obszerne broszury o produktach: składowanie materiałów niebezpiecznych, technika grzewcza i chłodnicza. Przekonaj się sam w naszej strefie materiałów do pobrania.

Materiały do pobrania >>