Technologia ogniw paliwowych

W nowoczesnym wytwarzaniu energii coraz bardziej wzrasta rola ogniw paliwowych. Są one niezależne od sieci, mają wszechstronne zastosowanie – i są szczególnie trudne do składowania. Zwłaszcza warunki klimatyczne mogą być uciążliwe dla tych wrażliwych systemów. Bezpieczne pomieszczenia techniczne DENIOS są znakomicie wyposażone do bezpiecznego składowania tych nośników energii. Wbudowane klimatyzatory, najnowocześniejsza technologia przeciwpożarowa wewnątrz i w poszyciu, ochrona przeciwwybuchowa i oddzielone strefy składowania i pracy w kontenerach technicznych zapewniają komfort dla użytkownika i maksymalne bezpieczeństwo.

Odpowiednie dla:
Żrące
Sprzyjające pożarowi
Zapalne
Drażniące
Szkodliwe dla zdrowia
Trujące
Szkodliwe dla wód

Zdjęcia Technologia ogniw paliwowych


Realizacja projektu w technologiach ogniw paliwowych

Konsultacje
Konsultacje

Planowanie / Projekt
Planowanie / Projekt

Produkcja
Produkcja

Uruchomienie / Akceptacja klienta
Uruchomienie / Akceptacja klienta

Serwis / Konserwacja (opcjonalnie)
Serwis / Konserwacja (opcjonalnie)


  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00
  • Pytania

Ciekawe rozwiązania praktyczne – Niech Państwo dowiedzą się więcej o naszych dotychczasowych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny bezpiecznych pomieszczeń technicznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Zewnętrzne serwerownie, firmowa ochrona przed promieniowaniem dla smolsys Ltd., salon wystawowy akumulatorów energii, pomieszczenia do dawkowania i składowania lakierów, stanowisko badania stacjonarnych akumulatorów energii, składowanie akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych...


Zobacz przykłady z praktyki >>

Przykłady z praktyki Bezpieczne pomieszczenia techniczne

Broszury produktowe DENIOS

Wiele dalszych szczegółów na temat naszych rozwiązań skrojonych na indywidualną miarę, produktów i akcesoriów znajdą Państwo także w katalogu głównym DENIOS, ukazującym się kilka razy do roku. Oprócz tego do dyspozycji naszych klientów są obszerne broszury o produktach: składowanie materiałów niebezpiecznych, technika grzewcza i chłodnicza. Przekonaj się sam w naszej strefie materiałów do pobrania.

Materiały do pobrania >>


Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji.

Skontaktuj się z nami >>

Serwis i konserwacja DENIOS