Kontener techniczny

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00

  • Pytania

Indywidualne ulokowanie

Bezpieczeństwo wyposażenia technicznego może się szybko stać kwestią o żywotnym znaczeniu. Wymagania stawiane wobec chronionej, trwałej ale zarazem mobilnej obudowy są równie złożone, jak technika, która ma być w niej umieszczona. Kontenery techniczne DENIOS są rozwiązaniami indywidualnymi chroniącymi wrażliwą technikę przed czynnikami zewnętrznymi, jak pogoda, włamywacze czy wandale, a jednocześnie zapewniającymi bezpieczeństwo w przypadku zdarzeń wewnątrz.

Możliwości zastosowania kontenerów technicznych DENIOS są różnorodne. Wrażliwa technika radiowa lub zasilanie awaryjne są w nich równie bezpieczne, jak firmowe IT. Ale możliwe zastosowania wykraczają daleko poza ulokowanie wrażliwej techniki. Użytkownicy mogą również odnosić bardziej bezpośrednie korzyści w codziennej pracy. Na przykład uzyskując pomieszczenie do testowania akumulatorów litowo-jonowych. Kontenery techniczne DENIOS oferują nie tylko konieczną ochronę przeciwpożarową i przeciwwybuchową –można w nich również umieszczać bezpośrednio konieczną technikę diagnostyczną. Podobnie dają się wykorzystywać jako pomieszczenie do próbkowania i analiz.

Chętnie Państwu doradzimy >>


Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji.

Skontaktuj się z nami >>

Serwis i konserwacja DENIOS

Ciekawe rozwiązania praktyczne

Przykłady z praktyki Bezpieczne pomieszczenia techniczne

Ciekawe rozwiązania praktyczne – Niech Państwo dowiedzą się więcej o naszych dotychczasowych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny bezpiecznych pomieszczeń technicznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Zewnętrzne serwerownie, firmowa ochrona przed promieniowaniem dla smolsys Ltd., salon wystawowy akumulatorów energii, pomieszczenia do dawkowania i składowania lakierów, stanowisko badania stacjonarnych akumulatorów energii, składowanie akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych...


Zobacz przykłady z praktyki >>