Przechowywanie pojazdu do testów zderzeniowych, w tym akumulatorów litowo-jonowych

Jeśli rozwiązania tradycyjne nie spełniają wszystkich wymagań przedsiębiorstwa, inżynierowie DENIOS konstruują bezpieczne pomieszczenia techniczne w postaci kontenerów specjalnych. Przykładem takiego zastosowania jest składowanie pojazdu poddawanego testom zderzeniowym wyposażonego w akumulatory litowo-jonowe. Pomieszczenie nie tylko zapewnia dość miejsca na pojazd wraz z wyposażeniem diagnostycznym, ale także posiada nowoczesne zabezpieczenia przeciwpożarowe i przeciwwybuchowe. Zintegrowane wanny wychwytowe dają bezpieczeństwo w razie możliwego wycieku z akumulatorów, a indywidualne rozwiązania drzwi stwarzają wygodne możliwości dostępu. W naszym przykładowym rozwiązaniu całą dłuższą ścianę bezpiecznego pomieszczenia technicznego zajmują żaluzjowe wrota w wersji przeciwwybuchowej. W obu ścianach czołowych dostęp zapewniają drzwi skrzydłowe. Regał o dużej wytrzymałości zapewnia wystarczającą ilość miejsca na składowanie akumulatorów litowo-jonowych. Załadunek następuje przez 2-skrzydłowe drzwi T30 z górnym zamykaczem. Ochronę w razie ewentualnego wycieku z akumulatora zapewnia wanna wychwytowa.

Odpowiednie dla:
Żrące
Sprzyjające pożarowi
Zapalne
Drażniące
Szkodliwe dla zdrowia
Trujące
Szkodliwe dla wód

Zdjęcia Technologia ogniw paliwowych

Przykład drzwi żaluzjowych
Regał o dużej nośności do przechowywania akumulatorów do testów

Realizacja projektu Technologia ogniw paliwowych

Konsultacje
Konsultacje
Planowanie / Projekt
Planowanie / Projekt
Produkcja
Produkcja
Uruchomienie / Akceptacja klienta
Uruchomienie / Akceptacja klienta
Serwis / Konserwacja (opcjonalnie)
Serwis / Konserwacja (opcjonalnie)
  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00
  • Pytania

Ciekawe rozwiązania praktyczne – Niech Państwo dowiedzą się więcej o naszych dotychczasowych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny bezpiecznych pomieszczeń technicznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Zewnętrzne serwerownie, firmowa ochrona przed promieniowaniem dla smolsys Ltd., salon wystawowy akumulatorów energii, pomieszczenia do dawkowania i składowania lakierów, stanowisko badania stacjonarnych akumulatorów energii, składowanie akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych...


Zobacz przykłady z praktyki >>

Uniwersytet Techniczny Monachium

Broszury produktowe DENIOS

Wiele dalszych szczegółów na temat naszych rozwiązań skrojonych na indywidualną miarę, produktów i akcesoriów znajdą Państwo także w katalogu głównym DENIOS, ukazującym się kilka razy do roku. Oprócz tego do dyspozycji naszych klientów są obszerne broszury o produktach: składowanie materiałów niebezpiecznych, technika grzewcza i chłodnicza. Przekonaj się sam w naszej strefie materiałów do pobrania.

Materiały do pobrania >>


Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji.

Serwis i konserwacja DENIOS