• Indywidualne doradztwo
  • Jakość lidera rynku
  • Bezpośrednio od producenta
  • Międzynarodowe Know-how


Pomieszczenie do dekontaminacji

Specjalne zastosowania wymagają specjalnych rozwiązań, zwłaszcza przy posługiwaniu się materiałami radioaktywnymi. Bezpieczne pomieszczenia techniczne DENIOS w funkcji kontenerów specjalnych do odkażania pracowników po pracy z materiałami radioaktywnymi są w specjalny sposób wyposażone do ich późniejszych zadań. Jako systemy typu house-in-house pomieszczenia do odkażania mogą być ustawiane bezpośrednio w hali produkcyjnej. Możliwe jest również doprowadzenie mediów u klienta, podobnie jak podłączenie do istniejących instalacji wywiewnych, ściekowych i elektrycznych w przedsiębiorstwie. To miejsce do mycia, nazwane „Dekontbox”, zostało wykonane wewnątrz ze stali szlachetnej, a na zewnątrz z blachy cynkowanej metodą Sędzimira. Służy ono do mycia narzędzi i części o powierzchni skażonej radioaktywnie, zanim będą one mogły opuścić strefę kontroli obiektu, i zapewnia pracownikom pełną ochronę przy myciu, z doprowadzeniem powietrza z zewnątrz.

Odpowiednie dla:
Szkodliwe dla zdrowia
Szkodliwe dla wód
Zapalne
Sprzyjające pożarowi
Żrące
Trujące
Drażniące

Zdjęcia Pomieszczenie do dekontaminacji

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00
  • Pytania

Dowiedz się więcej o naszych zrealizowanych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny bezpiecznych pomieszczeń technicznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Zewnętrzne serwerownie, firmowa ochrona przed promieniowaniem dla smolsys Ltd., salon wystawowy akumulatorów energii, pomieszczenia do dawkowania i składowania lakierów, stanowisko badania stacjonarnych akumulatorów energii, składowanie akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych...


Zobacz przykłady z praktyki >>

Uniwersytet Techniczny Monachium

Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji.

Skontaktuj się z nami >>

Serwis i konserwacja DENIOS

Broszury produktowe DENIOS

Broszury online

Wiele szczegółowych informacji na temat naszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb,  szczegółów produktów i akcesoriów znajdą Państwo w katalogu głównym DENIOS, który jest publikowany kilka razy w roku. Oprócz tego do dyspozycji naszych klientów są obszerne broszury produktowe w zakresie  przechowywania materiałów niebezpiecznych, techniki wentylacji, techniki grzewczej i chłodniczej. Przekonaj się sam w naszej strefie materiałów do pobrania.

 

Materiały do pobrania >>