Kontener specjalny

Przechowywanie pojazdu do testów zderzeniowych, w tym akumulatorów litowo-jonowych

Przechowywanie pojazdu do testów zderzeniowych, w tym akumulatorów litowo-jonowych

Przy składowaniu pojazdu poddawanego testowi zderzeniowemu z akumulatorami litowo-jonowymi należy pamiętać o zabezpieczeniu pomieszczenia przed pożarem i wybuchem. Dobrze jest, jeśli samo pomieszczenie zostało już skonstruowane pod kątem tych wymagań.

Bezpieczeństwo na miarę

Kontenery specjalne DENIOS są zawsze dostosowanymi indywidualnie do klienta bezpiecznymi pomieszczeniami technicznymi, spełniającymi różnorodne wymagania najrozmaitszych branż. Powstają one kompletnie według zasady modułowej: Gdzie system ma być ustawiony? Czy ściany muszą mieć ochronę przeciwpożarową? Ile miejsca potrzeba wewnątrz? Jakie powinno być zastosowane rozwiązanie dostępu i jakim grupom osób należy w ogóle zezwolić na dostęp do systemu? Wersje pojedyncze, o specjalnej szerokości i wysokości, projektowane są w zależności od zastosowania. Czy potrzebne są szczególne elementy wykończenia wnętrza? Czynniki te i wiele innych sprawiają, że cała konstrukcja kontenera specjalnego DENIOS staje się optymalnym rozwiązaniem dla niecodziennego zastosowania.

Chętnie Państwu doradzimy >>


  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00

  • Pytania

Dowiedz się więcej o naszych zrealizowanych projektach!

Uniwersytet Techniczny Monachium

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny bezpiecznych pomieszczeń technicznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Zewnętrzne serwerownie, firmowa ochrona przed promieniowaniem dla smolsys Ltd., salon wystawowy akumulatorów energii, pomieszczenia do dawkowania i składowania lakierów, stanowisko badania stacjonarnych akumulatorów energii, składowanie akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych...


Zobacz przykłady z praktyki >>


Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji.

Skontaktuj się z nami >>

Serwis i konserwacja DENIOS