Kontener specjalny

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00
  • Pytania

Bezpieczeństwo na miarę

Kontenery specjalne DENIOS są zawsze dostosowanymi indywidualnie do klienta bezpiecznymi pomieszczeniami technicznymi, spełniającymi różnorodne wymagania najrozmaitszych branż. Powstają one kompletnie według zasady modułowej: Gdzie system ma być ustawiony? Czy ściany muszą mieć ochronę przeciwpożarową? Ile miejsca potrzeba wewnątrz? Jakie powinno być zastosowane rozwiązanie dostępu i jakim grupom osób należy w ogóle zezwolić na dostęp do systemu? Wersje pojedyncze, o specjalnej szerokości i wysokości, projektowane są w zależności od zastosowania. Czy potrzebne są szczególne elementy wykończenia wnętrza? Czynniki te i wiele innych sprawiają, że cała konstrukcja kontenera specjalnego DENIOS staje się optymalnym rozwiązaniem dla niecodziennego zastosowania.

Chętnie Państwu doradzimy >>


Uniwersytet Techniczny Monachium

Ciekawe rozwiązania praktyczne – Niech Państwo dowiedzą się więcej o naszych dotychczasowych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny bezpiecznych pomieszczeń technicznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Zewnętrzne serwerownie, firmowa ochrona przed promieniowaniem dla smolsys Ltd., salon wystawowy akumulatorów energii, pomieszczenia do dawkowania i składowania lakierów, stanowisko badania stacjonarnych akumulatorów energii, składowanie akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych...


Zobacz przykłady z praktyki >>


Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji.

Serwis i konserwacja DENIOS