Bezpieczne pomieszczenia techniczne

  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00
  • Pytania

Bezpieczeństwo dla urządzeń technicznych

Nowoczesna technika steruje nie tylko wewnętrznymi procesami i działaniami. Jest z reguły kosztowna, a zarazem wrażliwa. Jej urządzenia powinny więc być umieszczone w pomieszczeniach specjalnie zaprojektowanych lub adaptowanych pod kątem tych wymagań. Bezpieczne pomieszczenia techniczne DENIOS są zawsze rozwiązaniami indywidualnymi. Powstają one we współpracy z naszymi klientami jako rozwiązania całościowe, które od zaprojektowania do instalacji uwzględniają wymagania klientów. Nasze doświadczenia w dziedzinie składowania materiałów niebezpiecznych wykorzystujemy konsekwentnie także w bezpiecznych pomieszczeniach technicznych.

Chętnie Państwu doradzimy >>


Przykłady z praktyki Pomieszczenia techniczne / Bezpieczne pomieszczenia techniczne

Ciekawe rozwiązania praktyczne – Niech Państwo dowiedzą się więcej o naszych dotychczasowych projektach!

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny bezpiecznych pomieszczeń technicznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Zewnętrzne serwerownie, firmowa ochrona przed promieniowaniem dla smolsys Ltd., salon wystawowy akumulatorów energii, pomieszczenia do dawkowania i składowania lakierów, stanowisko badania stacjonarnych akumulatorów energii, składowanie akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych ...

Zobacz przykłady z praktyki >>


Serwis i konserwacja prosto od producenta

Szafa lub kontener na materiały niebezpieczne powinny zachować funkcję ochronną na dłużej. Konieczna jest do tego regularna konserwacja, której z tego względu wymagają przepisy prawa. DENIOS stosuje się do tych zaleceń i poddaje odpowiednie produkty corocznej kontroli stanu zabezpieczeń technicznych. Nasi klienci odnoszą korzyści stosując pakiet serwisowy DENIOS:

  • Konserwacja produktów przez wyszkolonych i certyfikowanych techników serwisowych
  • DENIOS przypomina o najbliższym terminie przeglądu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach konserwacji.

Serwis i konserwacja DENIOS