• Indywidualne doradztwo

  • Jakość lidera rynku

  • Bezpośrednio od producenta

  • Międzynarodowe Know-how

Bezpieczne pomieszczenia techniczne

Bezpieczeństwo dla urządzeń technicznych

Nowoczesna technika steruje nie tylko wewnętrznymi procesami i działaniami. Jest z reguły kosztowna, a zarazem wrażliwa. Jej urządzenia powinny więc być umieszczone w pomieszczeniach specjalnie zaprojektowanych lub adaptowanych pod kątem tych wymagań. Bezpieczne pomieszczenia techniczne DENIOS są zawsze rozwiązaniami indywidualnymi. Powstają one we współpracy z naszymi klientami jako rozwiązania całościowe, które od zaprojektowania do instalacji uwzględniają wymagania klientów. Nasze doświadczenia w dziedzinie składowania materiałów niebezpiecznych wykorzystujemy konsekwentnie także w bezpiecznych pomieszczeniach technicznych.

Chętnie Państwu doradzimy >>


  • Profesjonalne doradztwo: Tel. 22 279 40 00

  • Pytania

Dowiedz się więcej o naszych zrealizowanych projektach!

Przykłady z praktyki Pomieszczenia techniczne / Bezpieczne pomieszczenia techniczne

W dziale „Przykłady z praktyki” zebraliśmy dla Państwa interesujące relacje o projektach z dziedziny bezpiecznych pomieszczeń technicznych. Poznają tu Państwo praktyczne przykłady z szerokiego spektrum rozwiązań skrojonych na miarę konkretnych potrzeb i dowiedzą się Państwo, jak inne przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż wykorzystują indywidualne rozwiązania DENIOS.

Między innymi: Zewnętrzne serwerownie, firmowa ochrona przed promieniowaniem dla smolsys Ltd., salon wystawowy akumulatorów energii, pomieszczenia do dawkowania i składowania lakierów, stanowisko badania stacjonarnych akumulatorów energii, składowanie akumulatorów litowo-jonowych i wiele innych ...

Zobacz przykłady z praktyki >>