INDUSTRYmeeting

Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting 2019

Data:
27-28 lutego 2019
Miejsce:
Expo Silesia Sosnowiec
Stoisko nr :
15

Szczegóły

Celem targów jest wymiana doświadczeń oraz zaprezentowanie aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych, a także prezentacja doświadczeń, narzędzi i rozwiązań wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu, jak i technologie przemysłowe.

Zakres tematyczny targów obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę produkcji, automatykę i robotykę, hydraulikę i pneumatykę, edukację i szkolenia, instytucje oraz media branżowe.

 

 

 


Spotkajmy się!

Masz pytania, chciałbyś umówić się z nami na konkretną godzinę lub otrzymać wejściówkę? Wypełnij poniższy formularz, wyślemy Ci bezpłatny bilet wstępu.


Seminarium i Pokaz eksperymentalny DENIOS

27 lutego zapraszamy na bezpłatne Seminarium, pt: "Bezpieczeństwo pracy w środowisku przemysłowym".

Tematyka Seminarium:

  • Ocena zgodności maszyn z odpowiednimi przepisami prawnymi. - "ZETOM" Katowice
  • Bezpieczeństwo pracy przy użytkowaniu maszyn. Sposoby ograniczania źródeł niebezpiecznej energii - system Lockout - Tagout. - Politechnika Śląska
  • System zarządzania BHP wg ISO 45001. - "ZETOM" Katowice
  • Identyfikacja czynników wpływających na bezpieczeństwo pracy. - Politechnika Śląska
  • Wykorzystanie ustrojów wibroakustycznych w środowisku przemysłowym. - Politechnika Śląska
  • Zarządzanie wizualne a bezpieczeństwo pracy. - Politechnika Śląska

Bezpośrednio po seminarium, o godz. 13.00 zapraszamy na nasz Pokaz eksperymentalny – wyjątkowe szkolenie nt. bezpiecznego obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi: „Unikanie zagrożeń związanych z używaniem cieczy palnych i substancji niebezpiecznych”

godz. 13:00, sala konferencyjna nr 2

UWAGA!

WSTĘP WOLNY PO REJESTRACJI ON-LINE


Jesteśmy dla Ciebie!

Składowanie materiałów niebezpiecznych, bezpieczne posługiwanie się nimi, składowanie butli gazowych, wyposażenie dla produkcji i zakładów – o tym wszystkim będzie mógł porozmawiać z naszymi ekspertami.

Zobaczysz, m.in. jak działają sorbenty DENSORB, dowiesz się, czym jest norma PN EN 14470-1 i dlaczego szafa bezpieczeństwa powinna ją spełniać, poznasz nasze nowe marki producenta i wiele więcej!

Koniecznie odwiedź nasze stoisko! Nasi eksperci będą do Twojej dyspozycji i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące bezpieczeństwa pracy w środowisku przemysłowym. Stoisko nr 15.

* Pole obowiązkowe
Wysyłka niniejszego formularza jest równoznaczna z akceptacją naszych przepisów o ochronie danych.