BeHaPe Katowice

BeHaPe Katowice

19. Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP

Data:
2-4 kwietnia 2019
Miejsce:
MCK Katowice
Stoisko nr :
10

Szczegóły

Targi BHP W Katowicach to niepowtarzalna okazja by bezpośrednio zapoznać się z nowościami i osiągnięciami firm z branży bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. To również świetne źródło informacji o najnowszych technologiach i produktach oraz aktualnej sytuacji na rynku.



Spotkajmy się!

Masz pytania, chciałbyś umówić się z nami na konkretną godzinę lub otrzymać wejściówkę? Wypełnij poniższy formularz, wyślemy Ci bezpłatny bilet wstępu.

Odwiedź nasze stoisko!

Każdy, kto przechowuje substancje niebezpieczne i musi brać pod uwagę możliwe zagrożenie pożarowe, musi przestrzegać wielu przepisów i regulacji. Należy również zagwarantować bezpieczeństwo ludzi i ochronę majątku przedsiębiorstwa – o tym wszystkim będziesz mógł porozmawiać z naszymi ekspertami.

Zobaczysz, m.in. jak działają sorbenty DENSORB, dowiesz się, czym jest norma PN EN 14470-1 i dlaczego szafa bezpieczeństwa powinna ją spełniać, poznasz nasze nowe marki producenta i wiele więcej!

Koniecznie odwiedź nasze stoisko! Nasi eksperci będą do Twojej dyspozycji i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące bezpieczeństwa pracy w środowisku przemysłowym. Stoisko nr 10.

Konferencja i pokaz eksperymentalny

Wspólnie z Wydziałem Nauk Technicznych Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zapraszamy na konferencję pt. „Doskonalenie standardów BHP w różnych gałęziach przemysłu/gospodarki”.

Data: 3 kwietnia

Godzina: 10.15 - 16.15

Tematyka konferencji będzie obejmowała zagadnienia związane z:

  • Zagrożeniami w środowisku pracy.
  • Metodami pomiaru czynników szkodliwych w œrodowisku pracy.
  • Nowymi trendami związanymi z aspektami w BHP.
  • Doskonaleniem stanu BHP w różnych gałęziach gospodarki.
  • Polityką bezpieczeństwa pracy i dobrych praktyk.
  • Nowymi trendami zarządzania BHP.
  • Poprawą warunków BHP w firmach i zakładach przemysłowych.

W ramach konferencji, o godz. 15.30 przeprowadzimy na nasz Pokaz eksperymentalny – wyjątkowe szkolenie nt. bezpiecznego obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi: „Unikanie zagrożeń związanych z używaniem cieczy palnych i substancji niebezpiecznych”

 

Rejestracja udziału w Konferencji >>

 

 


* Pole obowiązkowe
Wysyłka niniejszego formularza jest równoznaczna z akceptacją naszych przepisów o ochronie danych.