Vario Twin: maksymalna wszechstronność i zoptymalizowana obsługa

Wanny wychwytowe są wizytówką DENIOS i należą, także dzisiaj, do bestsellerów firmy. Wanna Vario Twin jest wykonana z dwóch różnych materiałów, łącząc w ten sposób wygodę dla użytkownika ze skuteczną ochroną antykorozyjną.

Vario Twin od Denios

Vario Twin od Denios

Wszechstronność zastosowań

Wanny wychwytowe typu Vario Twin nadają się do składowania małych pojemników oraz beczek 60 lub 200l. Mogą stać bezpośrednio na kracie albo na paletach chemicznych lub europaletach. Ponadto małe pojemniki mogą też być składowane wprost na dnie wanny. Vario Twin dostępna jest w różnych wersjach o pojemności magazynowej do 8 beczek po 200 l albo 3 europalet lub 2 palet chemicznych, z kratą lub bez. W wariancie z kratą i w połączeniu z dalszymi akcesoriami bezpieczeństwa (np. stojaki DENIOS pod beczkę) wanna wychwytowa Vario Twin oferuje optymalną bazę do wykorzystania w charakterze stacji poboru. W czasie, gdy wanny wychwytowe nie są używane, mogą być wkładane jedna w drugą, dla oszczędności miejsca.

Połączenie różnych materiałów zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną

Wanna wychwytowa Vario Twin wykonana jest ze stali o wypróbowanej jakości i ma ścianki grubości 3 mm. Stoi na czterech nóżkach z polietylenu. Chronią one przed wilgocią od spodu a zarazem zabezpieczają wrażliwe na uderzenia narożniki wanny. Dzięki temu Vario Twin jest dostępna ze wszystkich czterech stron dla wózka paletowego lub widłowego. Do optymalnej ochrony antykorozyjnej wanny wychwytowej DENIOS przyczyniają się także dwie wersje wykończenia powierzchni przez lakierowanie lub cynkowanie ogniowe. Jak zwykle w przypadku wyrobów stalowych DENIOS, również wanna wychwytowa Vario Twin jest sprawdzona przez TÜV / MPA i spełnia tym samym wszystkie niezbędne wymogi prawne. DENIOS udziela na Vario Twin 5 lat gwarancji producenta.

Zobacz pełen asortyment wanien Vario Twin.