Szafa na chemikalia Systema

Bezpieczne i zgodne z przepisami składowanie substancji niebezpiecznych dla wód, niepalnych cieczy i trucizn w pomieszczeniach roboczych

Szafa na chemikalia Systema - korpus antracyt, drzwi skrzydłowe (kolor srebrny) z szybkami, trzy półki i wanna wychwytowa

Wysoka jakość wykonania

Dla chemikaliów, które muszą być przechowywane na produkcji czy w warsztacie, ale również w laboratoriach, szkołach, instytutach czy na uniwersytetach DENIOS - specjalista w składowaniu substancji niebezpiecznych, opracował nowy model szaf na chemikalia "Systema". Podstawą jest wysokiej jakości stalowy korpus, pokryty mocnym, wysokogatunkowym lakierem, który sprawdzi się w wymagającym środowisku.

Dostosowane do indywidualnych wymagań szafy mogą mieć zamontowane półki, wanny wychwytowe i inne akcesoria. Składane lub skrzydłowe drzwi, opcjonalnie z szybkami - nadają szafie zupełnie nowy wygląd i zwiększają jej praktyczne zastosowanie. Korpus w kolorze antracytowo-szarym i drzwi w 7 kolorach do wyboru - zapewniają nowoczesny wygląd i maksimum indywidualności. Można wybierać spośród trzech różnych szerokości i dwóch wysokości szaf.

Bezpieczeństwo z systemem

Szafa na chemikalia "Systema" zapewnia porządek i bezpieczeństwo przy przechowywaniu materiałów niebezpiecznych w miejscu pracy. Zmienność programu pozwala na różnorodne rozwiązania. Naturalną wentylację zapewniają otwory rozmieszczone w cokole szafy. Obudowa jest przygotowana do podłączenia wentylacji technicznej, a zintegrowane, nastawne nóżki umożliwiają łatwe poziomowanie i regulację szafy.