Sorbenty EcoSorb: praktyczne i ekonomiczne

DENIOS, lider w dziedzinie ochrony środowiska i BHP w zakładach produkcyjnych, rozszerzył asortyment materiałów absorbujących o przyjazne dla środowiska maty EcoSorb. Wykonane z materiałów z recyklingu odznaczają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

Rolki EcoSorb nadają się idealnie do zapobiegawczej ochrony większych powierzchni.

100% z materiału z recyklingu

Uniwersalne sorbenty EcoSorb nadają się do szybkiego wchłaniania oleju, płynów chłodzących, rozpuszczalników i innych nieagresywnych cieczy. Wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, są trwałe i  przyjazne dla środowiska. To  ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych włóknin absorbujących na bazie oleju. Wysoki poziom chłonności i duża wydajność zapewniają niewielkie zużycie materiałów. Wytrzymała warstwa zamykająca po obu stronach umożliwia chodzenie lub przejazd po materiale bez ścierania się czy strzępienia.

Praktyczne w każdym szczególe

Sorbenty EcoSorb dostępne są w postaci rolek i mat. Rolki o szerokościach 36 lub 72 cm doskonale nadają się do przykrywania dużych powierzchni. Dzięki praktycznej perforacji przez środek, można wykorzystać dokładnie tyle materiału, ile potrzeba. Szary deseń dobrze przystosowuje się do podłóg roboczych, maskując optycznie wchłonięte ciecze i zanieczyszczenia. Dzięki temu mogą być dłużej użytkowane. 

Katalog produktów DENSORB

Pełną gamę materiałów chłonnych DENSORB od DENIOS można znaleźć w odrębnym katalogu, który oferuje również praktyczne porady i wskazówki dotyczące sposobów zastosowania. Katalog można zamówić bezpłatnie mailem: info@denios.pl. Wszystkie produkty są także dostępne w sklepie internetowym: www.denios.pl/shop