Składy PolySafe z tworzywa sztucznego do składowania małych pojemników, beczek i IBC

Składy materiałów niebezpiecznych z tworzywa sztucznego stanowią kompaktowe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, które muszą ekonomicznie i przy oszczędności miejsca składować materiały niebezpieczne dla wód lub agresywne na zewnątrz albo w hali fabrycznej. Asortyment wykonanych w całości z polietylenu (PE) składów PolySafe obejmuje modele do wstawiania małych pojemników, beczek i IBC.

Składy PolySafe typ K są optymalnie przystosowane do małych pojemników

W składach PolySafe z polietylenu niebezpieczne dla wody substancje są przechowywane bezpiecznie i zgodnie z przepisami

Przepisowe składowanie materiałów niebezpiecznych

Składy PolySafe DENIOS dopuszczone są do przepisowego składowania materiałów niebezpiecznych dla wód klasy 1-3 oraz chemikaliów agresywnych, jak kwasy lub ługi. Są one wolne od korozji, odporne na czynniki atmosferyczne i stabilne. Składy PolySafe nadają się do ustawiania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki dostawie w stanie gotowym zmontowanym są od razu zdatne do użytku. Dla dodatkowego podwyższenia bezpieczeństwa składy DENIOS przygotowane są do zakotwienia w podłożu. Wszystkie modele mają zintegrowaną wannę wychwytową zgodną z Prawem Ochrony Środowiska.

Odpowiednie do każdego zastosowania

DENIOS produkuje składy PolySafe w pięciu różnych wersjach: typ C, typ D, typ DL, typ 2C i typ K. Typ K ma seryjnie zintegrowany system regałowy do składowania małych pojemników. Do wszystkich innych składów można zależnie od wersji wstawiać beczki na europaletach lub paletach chemicznych albo IBC. Najnowszy przychówek rodziny produktów, typ DL, umożliwia wstawianie europalety na 2 beczki po 200 l jedna za drugą. Składy PolySafe mają albo drzwi skrzydłowe albo zasuwane. Wszystkie typy do składowania beczek i IBC mają wygodną wysokość wnętrza i umożliwiają efektywny i bezpieczny załadunek wózkiem widłowym lub wysokiego podnoszenia. Zintegrowane kieszenie na widły pozwalają na łatwy i bezproblemowy transport składu PolySafe w stanie pustym. DENIOS na wszystkie modele daje 5 lat gwarancji producenta.