Składowanie i pobór, nowe składy materiałów niebezpiecznych SolidMaxx

Dla zakładów produkcyjnych coraz ważniejsze staje się składowanie większych pojemników przy oszczędności miejsca. W wielu przypadkach przechowywanie większej ilości materiałów niebezpiecznych jest bardziej ekonomiczne. Nowe składy materiałów niebezpiecznych DENIOS SolidMaxx o pojemności do 2 IBC albo 8 beczek po 200 l stwarzają optymalne warunki po temu.

Skład materiałów niebezpiecznych SolidMaxx

SolidMaxx - składowanie i pobór

Optymalne do prac przy zawartości

Atutem nowych składów materiałów niebezpiecznych SolidMaxx jest nie tylko ich solidny wygląd. Nadają się one do zgodnego z przepisami składowania materiałów niebezpiecznych dla wód i zapalnych. Ponadto nowe składy mają zabezpieczony przed korozją korpus stalowy, którego elementy ścienne i dachowe wykonane zostały metodą wycinania laserowego. Praktyczne detale, jak np. zintegrowany odpływ wody deszczowej, umożliwiają ustawianie składu na zewnątrz budynków. Wersje SolidMaxx o wygodnej wysokości wnętrza zapewniają miejsce na wykorzystanie dodatkowych stojaków do nalewania. Są one dostępne w DENIOS oddzielnie i pozwalają zamienić nowe składy materiałów niebezpiecznych w praktyczne stacje poboru.

Wykonanie indywidualne dla klienta

Nowe składy materiałów niebezpiecznych SolidMaxx oferują różne możliwości konfiguracji w 10 wersjach. Z każdą wersją zintegrowana jest wanna wychwytowa o pojemności 1000 l. DENIOS oferuje różne wersje wykonania ścian. Oprócz wersji cynkowanej i lakierowanej dostępna jest również wersja z termoizolacją, umożliwiająca ochronę składowanego ładunku przed mrozem. Do tego dochodzi obszerna oferta akcesoriów, do których m.in. należy wentylacja techniczna i ogrzewanie dla wersji z termoizolacją. W ten sposób nowe składy mogą praktycznie spełnić indywidualne wymagania klienta odnośnie składowania, ew. w powiązaniu z poborem. Prześwit nad podłogą 100 mm umożliwia łatwy załadunek składu wózkiem widłowym lub wysokiego podnoszenia.