Oszczędzające miejsce wanny wychwytowe na małe pojemniki

Materiały niebezpieczne w małych pojemnikach składowane są z reguły w bezpośredniej bliskości stanowiska pracy. Żeby uniknąć ryzyka także wtedy, kiedy coś się przewróci albo jakiś pojemnik się uszkodzi, wykorzystywane są wanny wychwytowe na małe pojemniki. DENIOS gruntownie odnowił swoją linię produktów i rozszerzył ją o praktyczne szczegóły.

Kiedy w wannie wychwytowej znajdzie się ciecz, pokazuje się wskaźnik wycieków.

Małe pojemniki są składowane zgodnie z przepisami i bezpiecznie – albo wprost w wannie wychwytowej, albo na opcjonalnie dostępnej kracie.

Możliwość wielu kombinacji

Nowe wanny z PE na małe pojemniki SC-P mają pojemność wychwytu 20, 30, 40 i 80 l. Jak zwykle DENIOS przy projektowaniu skorzystał z długoletnich doświadczeń praktycznych i wprowadził przyjazne dla użytkownika detale. Wymiary są tak zoptymalizowane, że kilka wanien na małe pojemniki daje się dowolnie zestawiać na jednej europalecie lub palecie chemicznej. Kompaktowe wymiary zewnętrzne 784 x 784 x 180 mm w wariancie największym albo 400 x 400 x 180 mm w najmniejszym umożliwiają to bez problemu. Kiedy wanny nie są używane, mogą być wkładane jedna w drugą dla oszczędności miejsca.

Bezpieczeństwo pod kontrolą

Małe pojemniki mogą być wstawiane prosto do nowych wanien SC-P. Media niebezpieczne dla wód i agresywne, jak kwasy lub ługi, są składowane w nowym produkcie bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Ze względu na materiał (polietylen) produkt jest bardzo odporny na chemikalia i nie ulega korozji. Każdy model nowej wanny na małe pojemniki może być też wyposażony w kratę z polietylenu. Służy ona nie tylko za praktyczną powierzchnię odstawczą, ale ponadto jest wyposażona we wskaźnik wycieków. Jeśli w wannie znajdzie się ciecz, to zwracający uwagę wskaźnik ostrzega użytkownika. To kolejny praktyczny detal: użytkownik nie musi już teraz uprzątać i zdejmować powierzchni odstawczej do skontrolowania, czy w wannie nie ma wycieku. A jeśli jednak coś się rozleje, to nowe wanny z PE na małe pojemniki można szybko oczyścić, a w razie potrzeby poddać recyklingowi.

Zobacz, jak łatwo znaleźć odpowiednią wannę wychwytową:

Wyszukiwarka