Nowy katalog i jesienne nowości!

„Bezpiecznie w każdym miejscu” – to motto, które obrazuje nasz najnowszy katalog. Bezpieczeństwo oznacza nie tylko spełnienie wymagań prawnych.

Bezpieczeństwo to również oferowanie odpowiedniego rozwiązania w każdej sytuacji. Nasz nowy katalog to ponad 10.000 wypróbowanych i sprawdzonych produktów, które zapewniają prawidłową obsługę niebezpiecznych substancji i chronią pracowników – niezależnie od miejsca.

Nowy katalog DENIOS Jesień 2017

Pierwszy tydzień września to już tradycyjnie pora na katalog jesienny DENIOS. Kiedy rok ma się ku końcowi, jako rynkowy lider w dziedzinie ochrony środowiska i bhp w zakładzie pracy aktualizujemy niektóre grupy produktów i przedstawiamy nowe projekty.

Nowe wyroby jesienią

Do bezpiecznego składowania małych pojemników bezpośrednio na stanowisku pracy nadają się szafy materiałów niebezpiecznych. W tej dziedzinie asortyment DENIOS wzbogaca Scoper, istny cud pakowności dla laboratoriów i przemysłu. Scoper to pierwsza szafa materiałów niebezpiecznych z cargo. Inaczej niż zwykłe szafy z drzwiami skrzydłowymi lub zasuwanymi, Scoper zajmuje przy takiej samej pakowności tylko połowę miejsca. 

Inną nowością w asortymencie są szafy z filtracją powietrza Custos. Dzięki specjalnie dobranemu wyposażeniu dostępna jest jako szafa materiałów niebezpiecznych, szafa do chemikaliów lub też szafa do kwasów i ługów. Nowoczesna elektronika nadzorująca zależnie od wersji szafy informuje o wymianie powietrza wewnątrz. Ważne zmiany stanu sygnalizowane są alarmem optycznym i akustycznym. Możliwe jest także bezpośrednie podłączenie do centrali dyspozytorskiej.

Również wanny na małe pojemniki są przewidziane do stosowania bezpośrednio na stanowisku pracy. Praktycznie pomyślane: nowo zaprojektowane wanny wychwytowe z polietylenu mają takie wymiary, że dają się doskonale ustawiać na europalecie lub palecie chemicznej. 

Ręka w rękę z naturą

Natura zapewnia najlepszą ochronę – i nierzadko dostarcza naszym projektantom inspiracji do nowych produktów. Klienci i użytkownicy mogą polegać na gromadzonej przez długie lata fachowej wiedzy na temat produkcji i innowacji. We współpracy z klientami powstają produkty chroniące środowisko i gwarantujące pracownikom konieczne bezpieczeństwo przy codziennych czynnościach. Nasz program produktów to ponad 10 tys. artykułów w katalogu i sklepie online, to również rozwiązania inżynieryjne w dziedzinach składowania materiałów niebezpiecznych, techniki grzewczej i chłodniczej albo wentylacyjnej.

Zobacz nasz nowy katalog już teraz online !