Nowy katalog 2017 jest już dostępny!

Nowy katalog DENIOS – więcej bezpieczeństwa w praktyce

Nowy katalog DENIOS – więcej bezpieczeństwa w praktyce

Nowy rok zaczyna się w DENIOS tradycyjnie od wydania nowego katalogu i wprowadzenia nowych produktów. W 2017 r. szczególny nacisk położony jest na ergonomiczne manipulowanie beczkami i bezpieczny transport małych ilości materiałów. Ale również wiele innych rodzin produktów może się pochwalić nowościami.

Innowacje w składowaniu i manipulowaniu materiałami niebezpiecznymi

W głównych dziedzinach składowania materiałów niebezpiecznych i manipulowania nimi DENIOS wchodzi na rynek m.in. z nowym składem z PE do materiałów niebezpiecznych. Skład PolySafe DL ma wszystkie zalety „dużych” składów z PE przy bardzo kompaktowych rozmiarach. Mieści się tu do dwóch beczek jedna za drugą na europalecie. Szczególną wagę przywiązano do zaprojektowania nowych produktów do serii „Secu”. Seria ta obejmuje sprzęt transportowy do beczek. Nowy wózek do beczek „Secu Comfort” umożliwia szybki i ergonomiczny transport beczek w zakładzie pracy. Znana rodzina produktów FALCON może się również pochwalić wzrostem. FALCON to obszerny asortyment DENIOS baniek bezpiecznych, baniek do nawilżania i pojemników transportowych, które zapewniają szczególnie bezpieczne przenoszenie małych ilości materiałów. Doszły do nich nowości – praktyczne pojemniki do zanurzania do mycia części czy pojemniki magazynowe i kanistry z kurkiem precyzyjnego dawkowania.

Zamów bezpłatny egzemplarz na marketing@denios.pl lub już teraz zobacz wersję online: http://www.denios.pl/katalog-online/