Jeden dla wszystkich: Rozszerzenie asortymentu w nowym katalogu głównym DENIOS z myślą o kliencie

Ponad 10 000 produktów, nowe marki producenta i zmieniona struktura asortymentu dla lepszej orientacji – oto, co oferuje nowy katalog główny 2019 DENIOS. W sam raz na początek roku, na 700 stronach można znaleźć kompleksową ofertę produktów z zakresu zakładowej ochrony środowiska i bhp.

Nowy katalog DENIOS 2019

Nowa struktura marek dla różnych potrzeb

Asortyment wanien wychwytowych – rdzenny produkt firmy DENIOS – otrzymuje w 2019 roku nowy układ: Nowo wprowadzone marki producenta: base-line DENIOS, classic-line DENIOS i pro-line DENIOS porządkują wanny ociekowe dzieląc je na podstawowe wyroby do bezpiecznego, przepisowego stosowania, wypróbowane rozwiązania klasyczne o dużych możliwościach wyboru i wysokiej jakości, a wreszcie rozwiązania eksperckie z innowacyjnymi udogodnieniami, spełniające szczególne wymagania. W ten sposób najróżniejsze grupy klientów uzyskują skrojone na indywidualną miarę asortymenty dla swoich własnych wymagań – od start-upów po duże korporacje. Zróżnicowana kolorystyka: pomarańczowa (base-line), niebieska (classic-line) i antracytowoszara (pro-line) pozwala rozpoznawać nowe marki już na pierwszy rzut oka.

Innowacyjne nowe produkty zapewniają jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo

W dziedzinie magazynowania materiałów niebezpiecznych DENIOS po raz kolejny oferuje szereg nowych produktów: Na przykład dostępny w 6 modelach skład materiałów niebezpiecznych Securo został specjalnie zaprojektowany do składowania małych pojemników lub beczek o pojemności do 200 l, a jego atutem jest optymalna wysokość wnętrza. Z kolei popularna seria PolyStore do składowania cieczy niebezpiecznych dla wód i agresywnych powiększyła się o nowy model szafy z oszczędzającymi miejsce drzwiami zasuwanymi.

Korzystają Państwo z akumulatorów litowych i potrzebują zgodnego z prawem i bezpiecznego rozwiązania do ich przechowywania i ładowania? — To żaden problem: dzięki nowo opracowanym modelom SafeStore i SmartStore, DENIOS tworzy nową generację szaf bezpieczeństwa – ogniotrwałe z zewnątrz, a teraz także od wewnątrz.

Także i w dziedzinie wyposażenia bezpieczeństwa DENIOS ma się czym pochwalić. DENSORB Caddy to doskonały sprzęt do natychmiastowego przeciwdziałania w razie wycieku, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i zawiera wszystko, co konieczne: od tablicy ostrzegawczej przez wypróbowany i sprawdzony w praktyce wybór sorbentów po odpowiednie wyposażenie ŚOI. Zaktualizowany został również dział ochrony dróg oddechowych: obszerny asortyment wzbogacił się o ponad 90 nowych produktów topowych marek.

To tylko niektóre nowości z katalogu. Warto do niego zajrzeć, żeby znaleźć produkt odpowiedni do każdego zapotrzebowania. Wszystkie produkty mogą być także kupowane online w sklepie internetowym: https://www.denios.pl/shop/