JAKOŚĆ ROKU EKOLOGIA 2017 - Rostrzygnięcie I tury XII edycji

I tura Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® 2017 dobiegła końca. Kapituła wyłoniła Laureatów, czyli przedsiębiorstwa, które wyróżniają się na rynku wysoką jakością oferowanych produktów, usług i rozwiązań. Tytuł JAKOŚĆ ROKU® 2017 w kategorii EKOLOGIA został przyznany już po raz kolejny firmie DENIOS Sp. z o.o.

Certyfikat JAKOŚĆ ROKU ® 2017

Tytuł JAKOŚĆ ROKU® 2017 w kategorii EKOLOGIA po raz kolejny dla DENIOS Sp. z o.o.

Jakość Roku to największy program promujący jakość w Polsce. Certyfikat jest organizowany przez Fundację Qualitas i przyznawany na podstawie wieloetapowej oceny, w tym obowiązkowego audytu.

28 czerwca 2017 roku w Katowicach odbyło się kolejne posiedzenie Kapituły Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®, której członkami są wybitne autorytety i uznane osobistości działające na rzecz jakości. 

Certyfikaty są wręczane podczas jedynego w Polsce Europejskiego Kongresu Jakości, na Gali Finałowej. To spotkanie najlepszych menedżerów zarządzania i przedstawicieli środowiska naukowego. 

Fundacja Qualitas - organizator Certyfikatu jest jedynym członkiem z Polski uznanej, międzynarodowej organizacji EUROPEAN ORAGNIZATION FOR QUALITY.

Uroczyste wręczenie certyfikatów nastąpi w marcu przyszłego roku. Dziękujemy!!!