INDUSTRYmeeting - Targi Technologii Przemysłowych

Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, organizowane w dniach 20-21 lutego 2018 roku, to nowa odsłona targów przemysłowych organizowanych na wiosnę w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.

INDUSTRYmeeting - Targi Technologii Przemysłowych - innowacyjne technologie i rozwiązania przemysłowe, Sosnowiec

INDUSTRYmeeting dedykowane jest kluczowym technologiom przemysłowym obejmującym: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie kompozytowe i pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę, elementy złączne, BHP, przetwórstwo tworzyw, utrzymanie ruchu oraz badania nieniszczące. 

Odwiedź nasze stoisko nr 149 w Sosnowcu na Targach Technologii Przemysłowych i dowiedz się wszystkiego o produktach DENIOS, z naciskiem na: magazynowanie materiałów niebezpiecznych oraz bezpieczeństwo i ochronę pracy. Odbierz najnowszy katalog DENIOS 2018, który ma teraz 600 stron! Przekonaj się, jak w praktyce działają sorbenty do absorpcji olejów, poznaj NOWY asortyment i sprawdź nowe NIŻSZE ceny naszych sorbentów! A to tylko niektóre powody, dla których warto odwiedzić nas na targach INDUSTRYmeeting! ...

... Innowacyjny pokaz eksperymentalny DENIOS

Podczas targów, w dniu 20.02.2018r. w godz. 10:00-14:00 odbędzie się konferencja Doskonalenie stanu BHP w różnych gałęziach gospodarki organizowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. W ramach konferencji przeprowadzimy Pokaz eksperymentalny - innowacyjne szkolenie o zagrożeniach wynikających ze stosowania niektórych z najbardziej powszechnych substancji chemicznych w przemyśle i warsztatach.

Gdzie: Hala główna targów

Kiedy: 20.01.2018 

Godzina: 13:15

 

 

Wejściówki:

Wstęp bezpłatny:

  • Rejestracja on-line na www.industrymeeting.pl do 19 lutego 2018 r. Rejestracja dotyczy wyłącznie gości branżowych.
  • Pobierz z naszej strony bezpłatne zaproszenie - po wcześniejszej rejestracji on-line na www.industrymeeting.pl do 19 lutego 2018 r.
  • Uczestnicy konferencji i seminarium - po wcześniejszej rejestracji on-line na www.industrymeeting.pl do 19 lutego 2018 r.

 

Dowiedz się więcej:

http://www.industrymeeting.pl/

 

Do pobrania:

Program konferencji WSZOP Doskonalenie stanu BHP w różnych gałęziach gospodarki

Bezpłatne zaproszenie na targi