European Quality Certificate® 2018 rozstrzygnięty!

EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® jest nowatorskim rozwinięciem dotychczasowego projektu Fundacji Qualitas, czyli Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®. To największa w Polsce inicjatywa promująca przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów, usług czy innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju.

Wiceprezes DENIOS Pan Jacek Szczepanik odbiera nagrodę ORŁA JAKOŚCI 2018

Laureaci EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® 2018

Pan Jacek Szczepanik, Wiceprezes DENIOS na gali European Quality Certificate® 2018

Uroczysta gala, podczas której Laureatom EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® 2018 wręczono certyfikaty i statuetki, odbyła się 28 listopada 2018 roku w Mysłowicach, w industrialnych wnętrzach Szybu Bończyk. 

Gali towarzyszyła konferencja „Zarządzanie w czasach rynku pracownika” zorganizowana przez Fundację Qualitas. Rynek pracownika spowodował, że zatrudnieni chętniej i szybciej decydują się na zmianę dotychczasowej pracy. Wyzwaniem współczesnych firm stało się zatem przeciwdziałanie rotacjom pracowników i zbudowanie stabilnej organizacji. 

Z dumą zawiadamiamy, że kolejny, 2-gi już z rzędu ORZEŁ JAKOŚCI powędrował do DENIOS! Jest to nagroda specjalna dla laureatów, którzy przez sześć lat z rzędu okazywali się najlepsi w tworzeniu projakościowych rozwiązań.  ORŁY JAKOŚCI to wzór dla innych. Laureaci tytułu honorowego mogą być powoływani do RADY PROGRAMOWEJ Fundacji Qualitas, a także do KAPITUŁY EUROPEAN QUALITY CERTFICATE® .

Fundacja Qualitas – Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych od początku swojego istnienia za cel stawia sobie wspieranie i promowanie idei jakości oraz dobrych praktyk w biznesie. Realizuje go poprzez popularyzowanie projakościowego sposobu myślenia, merytoryczną obecność na licznych spotkaniach, seminariach, konferencjach czy kongresach związanych z jakością.