Bo zaufała nam natura: Katalog wiosenny DENIOS 2018

Naszym celem również w 2018 r. pozostaje ochrona zasobów naturalnych i odpowiedzialne postępowanie z ludźmi i naturą. Nasz nowy katalog ma teraz aż 600 stron! Powiększamy asortyment i wprowadzamy wiele nowości we wszystkich grupach produktów.

Katalog DENIOS Wiosna 2018

Niezawodny partner w rozwiązywaniu problemów

DENIOS zapewnia trwale najwyższą jakość wszystkich swoich wyrobów, fachowe doradztwo zorientowane na rozwiązywanie problemów i szybkość dostaw. Produkty te ułatwiają codzienne zadania, jednocześnie chroniąc pracowników i majątek przedsiębiorstwa. Wraz z nowym katalogiem DENIOS proponuje nowe rozwiązania w zakresie magazynowania niebezpiecznych substancji w budynkach, na przykład nowe wanny ze stali zwykłej i szlachetnej na małe pojemniki. Ich wymiary są tak dobrane, aby można je było optymalnie łączyć na europaletach. Można je również stosować bezpośrednio na stole roboczym albo w miejscu montażu. Inną nowością są plastikowe wanny na małe pojemniki ze wskaźnikiem wycieków. Oczywiście, nowe produkty zostały już sprawdzone przez TÜV / MPA. Do ekonomicznego przechowywania substancji niebezpiecznych w beczkach DENIOS oferuje nowe warianty stacji zbiorczej na materiały niebezpieczne Cubos. 

Rozszerzenie asortymentu w zakresie manipulowania materiałami niebezpiecznymi

Nowością w manipulowaniu substancjami niebezpiecznymi są między innymi wózek do beczek Secu Comfort wykonany w wersji specjalnej do stref zagrożonych wybuchem, czy plastikowy wózek do sorbentów w rolkach. Obszerna grupa sorbentów chłonnych zostaje poszerzona o nowy asortyment, rolki DENSORB Economy plus.DENIOS zwiększa również asortyment produktów FALCON.  W ofercie są nowe pojemniki do nalewania Lubriflex z wysokogatunkowego polietylenu oraz o pojemniki do zanurzania i mycia drobnych części. Jak zwykle klienci znajdą w nowym katalogu obszerne informacje dodatkowe i rady praktyczne.

Zamów swój egzemplarz lub zobacz wersję online!