Bezpieczne manipulowanie beczkami i napęd akumulatorowy

Pod nazwą „Secu” DENIOS wprowadza linię produktów do bezpiecznego i efektywnego manipulowania beczkami. Zapoczątkował ją zaprezentowany na początku tego roku dźwignik beczek Secu Ex. Secu Drive to kolejny, ważny krok DENIOS w kierunku ergonomicznej pracy.

Dźwignik do beczek Secu Drive

Precyzyjne podnoszenie i opuszczanie

Precyzyjne podnoszenie i opuszczanie

Dla użytkownika szczególną zaletą produktów DENIOS do manipulowania beczkami jest oszczędność wysiłku. Nowy dźwignik beczek Secu Drive oznacza kolejny krok w tym kierunku. Podnoszenie i opuszczanie gwarantuje nowoczesny serwonapęd wrzecionowy. Jest on nie tylko małoobsługowy i niezawodny, ale także zasilany wydajnym akumulatorem litowo-jonowym. Niezbędną ładowarkę dostarcza DENIOS w zestawie. Secu Drive zapewnia podnoszenie na wysokość do 1430 mm bez użycia siły. Minimalizuje to przeciążenia w pracy, które mogą często występować zwłaszcza przy manipulowaniu beczkami. Użytkownik steruje dźwignikiem beczek przez elastyczny przewód z pilotem trzymanym w ręku, toteż nie musi jak przy podnoszeniu ręcznym stać za urządzeniem. Klienci DENIOS mogą wszechstronnie skonfigurować wyposażenie Secu Drive, dobierając także odpowiedni wariant podwozia.

Manipulowanie wszystkimi typami beczek

DENIOS dostarcza dźwignik do beczek Secu Drive w trzech różnych wariantach podwozia. Wąskie podwozie jest przewidziane do wjeżdżania w palety lub wanny wychwytowe. Szerokie podwozie pozwala na najeżdżanie od czoła na sprzęt magazynowy, np. wanny wychwytowe bez prześwitu nad podłożem. Podwozie regulowane, rozwarte, umożliwia także najeżdżanie od narożnika oraz przejazd nad paletą, co pozwala na podnoszenie beczek stojących z tyłu. Trzy konfigurowalne uchwyty do beczek Secu Drive odznaczają się maksymalną wszechstronnością. Uchwyt beczek typu M chwyta beczki stalowe 200 l z wytłaczaną krawędzią i pierścieniem zaciskowym, uchwyt typu SK obejmuje beczki stalowe i plastikowe 200 / 220 l. Uchwyt typu W umożliwia podnoszenie i obracanie niemal wszystkich typowych beczek.