Konsultacje w Państwa firmie

Nasi eksperci chętnie doradzą Państwu na miejscu

Czy wiedzą Państwo, że mogą bezpłatnie skorzystać z naszych porad nt. składowania materiałów niebezpiecznych u siebie na miejscu? Nasz specjalista przyjedzie do Państwa, doradzi i zaproponuje dokładnie dobrane rozwiazanie - uwzględniając wymagania prawne. Dowiedzcie się Państwo wszystkiego o naszych usługach, poznajcie nasz kometentny zespół i zarezerwujcie termin wizyty!

Umów się na spotkanie


  • Bezpłatne porady doświadczonych specjalistów

  • Rozwiązania odpowiednie do potrzeb na podstawie analizy na miejscu

  • Praktyczne indywidualne wsparcie prosto od projektanta i producenta

  • Osobisty partner do kontaktów dot. wszystkich Państwa zapytań

  • Zalecenia, kompleksowe usługi i przydatne wskazówki dot. codziennej praktyki

  • Pewność posiadania całkowitej ochrony


Trzy kroki do dokładnie dopasowanej koncepcji

Rozmowa wstępna
Rozmowa wstępna
Analiza na miejscu
Analiza na miejscu
Dopasowane rozwiązanie
Dopasowane rozwiązanie

1 Telefoniczna rozmowa wstępna

Państwa osobisty doradca przeprowadzi z Państwem najpierw wstępną rozmowę telefoniczną. Pomoże to nam z wyprzedzeniem wyjaśnić wiele kwestii i jak najlepiej dopasować porady do Państwa potrzeb. Czy jest jakieś konkretne zadanie, dla którego potrzebna jest Państwu koncepcja rozwiązania? Czy mają Państwo ogólne pytania nt. składowania materiałów niebezpiecznych? A może chcieliby Państwo skonsultować sięz naszymi ekspertami, aby zidentyfikować możliwe zagrożenia i określić potencjał optymalizacji w Państwa zakładzie?

2 Profesjonalna analiza na miejscu

Po zebraniu wstępnych informacji umówimy się z Państwem na spotkanie, w dogodnym dla Państwa terminie. Nasz przedstawiciel przywiezie ze sobą odpowiednie materiały informacyjne. W ramach wizji lokalnej Państwa zadanie poddamy analizie i ocenie. W razie potrzeby nasi specjaliści mogą zwrócić Państwa uwagę na nieodkryte potencjały i udzielić bezpośrednio cennych wskazówek praktycznych, dzięki którym będą Państwo mogli bezpiecznie i przepisowo składować materiały niebezpieczne.

3 Dopasowane rozwiązanie

Na podstawie analizy przeprowadzonej na miejscu nasi doradcy opracują dla Państwa rzetelną koncepcję działań. Otrzymają Państwo indywidualną ofertę, odpowiadającą Państwa zadaniu. Korzyść dla Państwa: dzięki naszemu obszernemu portfolio oferujemy Państwu całość obsługi z jednego źródła. Od zaawansowanych szkoleń, przez dopasowane produkty, aż po usługi serwisowe. 

Państwa osobisty opiekun będzie Państwu towarzyszył do ostatecznego wdrożenia zaplanowanych działań – i naturalnie także później, gdyby mieli Państwo dalsze pytania lub kolejne zadania.

Czy doradztwo na miejscu wiąże się dla mnie z kosztami?

Usługa doradcza DENIOS na miejscu jest bezpłatna. Obejmuje dojazd, poradę i materiały informacyjne. Koszty dla Państwa powstają dopiero wtedy, gdy na podstawie opracowanej koncepcji działań udzielą nam Państwo zlecenia, gdy zamówią Państwo produkty z naszego asortymentu lub zarezerwują dalsze usługi. Oczywiście poinformujemy Państwa, zanim one powstaną.