Czy wiedziałeś?

10 powodów, aby zaufać DENIOS

Czy masz w swojej pracy do czynienia z materiałami niebezpiecznymi? A może podlegają Ci sprawy związane z bhp? Jeśli tak, to DENIOS jest dla Ciebie odpowiednim partnerem!

1 U nas otrzymasz kompetentną poradę.

Do Twojej dyspozycji jest ponad 50 specjalistów, których zadaniem jest doradztwo, analiza Twoich potrzeb i pomoc w realizacji projektów.

2 Zakupy online? Rób to bezpiecznie!

Sklep internetowy DENIOS posiada wszystkie aktualne zabezpieczenia, aby zapewnić bezpieczeństwo poufnych danych. Posiadamy certyfikat EHI – co gwarantuje rzetelność i transparentność Twoich zakupów  online!

Certyfikat zapewnia:

· transparentny proces zamawiania
· pełną informację o kosztach, umowie kupna, dostawie itp.
· ochronę danych osobowych
· bezstronną procedurę skarg, rozpatrywanych przez jednostkę certyfikującą

3 Nasze produkty są wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne w użyciu.

Potwierdzają to liczne badania, dopuszczenia i certyfikaty. Na wszystkie produkty otrzymasz co najmniej 2 lata gwarancji, a na wybrane nawet 5 lat gwarancji DENIOS.

4 Zamawiaj bez ryzyka.

Masz 14 dni na zwrot towaru. Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go bez problemu wymienić lub zwrócić. Nie ma minimalnej ilości zamówienia.

5 Bezpłatna dostawa.

Nasze produkty dotrą do Ciebie w najlepszy możliwy sposób – pocztą, kurierem lub za pośrednictwem naszej własnej floty transportowej.

6 Kupujesz bezpośrednio od specjalistów.

Jako producent, jesteśmy odpowiedzialni za rozwój, budowę i montaż Twoich produktów. Nasze know-how gwarantuje Ci bezpieczeństwo.

7 Jesteśmy po Twojej stronie.

Jako dobrze prosperująca firma, również w przyszłości gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich inwestycji. Nawet po wielu latach od zakupu dostarczymy Ci potrzebne części zamienne i materiały eksploatacyjne. Oczywiście chętnie się też zajmiemy regularną konserwacją produktów DENIOS.

8 Nie zostawimy Cię samego z produktem.

Nasze specjalistyczne szkolenia produktowe i fachowe wykłady nt. aktualnych przepisów prawa zapewniają Twoim pracownikom kompletną wiedzę o bezpiecznym posługiwaniu się materiałami niebezpiecznymi. Nasz „Wykład eksperymentalny“ jest tu doskonałym przykładem.

9 Jakość mówi sama za siebie.

Referencje uzyskane ze wszystkich branż i sektorów, od przedsiębiorstw dużych i małych, krajowych i międzynarodowych, od koncernów i instytucji państwowych i zakładów prywatnych ręczą za jakość produktów DENIOS.

10 Zawsze będziesz na bieżąco.

Będziemy Cię na bieżąco informować o nowych przepisach prawnych i orzeczeniach albo zmianach już istniejących przepisów. Korzystaj z naszego sklepu online, zamawiaj szybko i łatwo.